Francuska drużyna piłkarska w 2010 roku – Wikipedia

before-content-x4

L ‘ Francuska drużyna piłkarska uczestniczyć w 2010 Na Pucharze Świata w RPA, z których została wyeliminowana w pierwszej rundzie, zajmując ostatnie miejsce w jej grupie. Po tym konkursie Laurent Blanc zastępuje Raymonda Domenech jako trenera, który zaczął od Euro 2012 kwalifikacje.

after-content-x4

Przygotowania [[[ modyfikator |. Modyfikator i kod ]

. , francuska drużyna otrzymuje, w meczu przyjaznym w Stade de France w Hiszpanii, która jest niezbędna (0-2), dzięki celom Davida Villi i Sergio Ramos [[[ 2 ] .

. , France pokonał Costa Rica (2-1), na stadionie Félix-Bollaert w obiektywach, na pierwszy mecz przygotowawczy Pucharu Świata w 2010 roku. Mathieu Valbuena, pomocnik atakujący Marsylia, dokonuje pierwszej selekcji i wyznacza swoją pierwszą bramkę w Tricolor Jersey [[[ 3 ] . 4 dni później Niebieski Przenieś się do Tunezji w Rades, ale tylko przywróć punkt losowania (1-1), dzięki celu Williama Gallasa [[[ 4 ] . Podczas ostatniego meczu na zjazdach na stadionie Michel-Volnay, kłaniają się przeciwko Chinom (0-1) [[[ 5 ] .

W południowej Afryce [[[ modyfikator |. Modyfikator i kod ]

. W Cap, na pierwszy mecz Mistrzostw Świata w 2010 roku w Południowej Afryce, drużyna francuska przyciąga przeciwko Urugwaju (0-0) [[[ 6 ] . 6 dni później w Polokwane skłoniła się przeciwko Meksykowi (0-2) [[[ 7 ] . . , francuski napastnik Nicolas Anelka jest wykluczony z grupy przez FFF za „obraził” swojego trenera w pół etatu ostatniego meczu, po pierwszej stronie gazety, którą zespół opublikował w prasie [[[ 8 ] . Tego samego dnia na konferencji prasowej, kapitan Niebieski , Patrice évra, protesty z publikacji gazety L’équipe, dotyczące uwag wydanych przez jego byłego członka zespołu wobec Raymonda Domenech i uważa, że ​​w grupie istnieje zdrajca w grupie [[[ 9 ] . Następnego dnia wszyscy francuscy gracze, w solidarności dla swojego byłego partnera, postanowili rozpocząć trening. Rzeczywiście, schodzą z autobusu, aby spotkać się z kibicami, którzy przeprowadzili się, podpisują swoje autografy przed powrotem do pojazdu. Następnie nastąpiła ustna sprzeczka między Robertem Duverne, trenerem fizycznym i kapitanem Niebieski , oddzielone przez trenera, rezygnację Jean-Louis Valentin, zastępca dyrektora generalnego FFF i czytanie „Strike Press Press” graczy Raymonda Domenech przed dziennikarzami sportowymi [[[ dziesięć ] W [[[ 11 ] . Dwa dni później w Bloemfontein francuski selekcja przegrała z krajem organizacyjnym (1-2), pomimo zmniejszenia luki przez Florenta Maludę, która zdobywa jedyny francuski cel w tym konkursie [[[ dwunasty ] . Podobnie jak podczas Euro 2008, drużyna francuska została wyeliminowana w pierwszej rundzie, z remisem, dwie porażki, bramkę zdobyła dla czterech [[[ 13 ] . Po meczu trener Niebieski Odmawia wstrząsie dłoni swojego brazylijskiego odpowiednika z Bafana-Bafana, Carlosa Alberto Parreira, ponieważ ten ostatni podważył kwalifikacje swojej drużyny podczas zapory przeciwko Irlandii [[[ 14 ] .

. , Raymond Domenech został zwolniony za „poważną wadę” przez FFF i zostanie zastąpiony przez Laurent Blanc [[[ 15 ] .

. , Francuski napastnik i najlepszy strzelec, Thierry Henry, były mistrz świata w 1998 roku, oficjalnie ogłasza położenie kresu swojej międzynarodowej karierze [[[ 16 ] .

. , Przyjazny mecz z Norwegią jest pierwszym z Bluesa po Mistrzostwach Świata w piłce nożnej 2010 i silnych kontrowersjach, które wstrząsnęły francuską drużyną jako strajk treningowy [[[ 17 ] . Aby zapomnieć o złym wizerunku tej drużyny, Laurent Blanc postanawia wykluczyć 23 francuskich graczy obecnych podczas Pucharu Świata [[[ 18 ] . Pod koniec spotkania Francja skłoniła 2 cele 1. Pomimo tej porażki pokazali pewnego ducha walki na boisku, okrzykniętym przez prasę [[[ 19 ] .

. , W pierwszym meczu kwalifikatorów Euro 2012 drużyna francuska kłania się od 1 do 0 przeciwko Białorusi w Stade de France. Podczas spotkania Blues nie konkretyzował ich dominację z powodu rażącego braku realizmu, w przeciwieństwie do białoruskiej Siergiej Kislyak, który strzelił gola zwycięstwa na samym końcu meczu. Powrót kadry kierowniczej, takich jak Malouda i Lloris, nie był wystarczający w obliczu braku doświadczenia międzynarodowego poziomu niektórych nowych, takich jak Jérémy Ménez, Hoarau i M’vila. To druga porażka w dwóch meczach, odkąd Laurent Blanc jest szefem drużyny francuskiej, żaden trener nie znał gorszego startów od Gérarda Houlliera w 1992 roku [[[ 20 ] .

. , W drugim meczu kwalifikatorów Euro 2012 drużyna francuska wygrała 2 do 0 przeciwko Bośni i Hercegowinie na stadionie Asim Ferhatović Hase w Sarajewie. Cele Karima Benzema [[[ 21 ] A Florent Malouda w ciągu ostatnich dwudziestu minut, była zwieńczeniem całkowicie zdominowanego spotkania i opanowanego przez Bluesa. To pierwsze zwycięstwo francuskiej drużyny od siedmiu meczów, a także pierwsza, odkąd Laurent Blanc jest trenerem [[[ 22 ] .

. , przeciwko Rumunii w Stade de France, The Blues de Laurent Blanc wygrał ten mecz 2 do 0 na drucie. Wpis w drugiej połowie Rémy i Gourcuff był przeważający, każdy strzelił gola w ciągu ostatnich dziesięciu minut [[[ 23 ] .

. , W obliczu skromnego zespołu Luksemburg w Stade Saint-Symphorien, Trikolores są ledwo minimum, wygrywając po raz kolejny 2 do 0, dzięki bramkom Benzema i Gourcuff, jednej w pierwszej połowie, a „drugi w ostatnim ćwierć mecz [[[ 24 ] .

. , Jedenaście lat po zwycięstwie od 2 do 0 „pokolenia Zidane” na prestiżowym stadionie Wembley, francuski zespół powtórzył ponownie, zdobywając go ponownie, ale tym razem w wyniku 2 do 1. W obliczu zespołu Anglii zmniejszył W szczególności nieobecności Terry’ego, Lamparda i Rooneya, Laurent Blanc wyrównuje drużynę prowadzącą ofensywę z Gourcuff, Nasri, Maloudą, Valbuena i Benzema, Holders. Te dwa ostatnie nie rozprzestrzeniły się podczas rejestrowania dwóch francuskich bramek, dawna Lyonnais po ćwierć godziny gry po pięknym ruchu zbiorowym i „mały rower” po dziesięciu minutach w drugiej połowie w siatkówce. Zmniejszenie wyniku Scorch na samym końcu meczu nie miała incydentu na spotkaniu w dużej mierze zdominowanym przez bluesa [[[ 25 ] W [[[ 26 ] W [[[ 27 ] . To zwycięstwo położyło kres i najlepsze, co roku w dużej mierze gorączkowe przy wielu przygodzie. Zauważ, że był to ostatni mecz historycznego partnera HABS od 1972 roku, Adidas Equipment, który jest zastąpiony przez następne siedem lat przez American Nike [[[ 28 ] .

W tym roku 2010 wybrano czterdzieści sześciu różnych graczy, co jest historycznym rekordem.

Ewolucja współczynnika FIFA [[[ modyfikator |. Modyfikator i kod ]

Poniższa tabela przedstawia miesięczne współczynniki francuskiego zespołu opublikowanego przez FIFA w 2010 roku [[[ 29 ] .

Data Stadion Przeciwnik Wynik Komp Francuscy strzelcy
Stade de France
Saint-Denis, Francja
Hiszpania 0-2 A
Félix-Bollaert Stadium
Obiektyw, Francja
Kostaryka 2-1 A Seque Inscrit contre son camp après 22 minutes 22 To jest (CSC) , Valbuena But inscrit après 83 minutes 83 To jest
Cap, Republika Południowej Afryki
Urugwaj 0-0 CM ( Pierwszy Jest wycieczka)
Stadion Peter Mokaba
Polokwane, Republika Południowej Afryki
Meksyk 0-2 CM ( Pierwszy Jest wycieczka)
Free State Stadium
Bloemfontein, Republika Południowej Afryki
Afryka Południowa 1-2 CM ( Pierwszy Jest wycieczka) Malouda But inscrit après 70 minutes 70 To jest
Stadion Ullevaal
Oslo, Norvège
Norwegia 2-1 A Jestem Arfa But inscrit après 48 minutes 48 To jest
Białoruś 0-1 Qce
Stade Asim Ferhatović Hase
Sarajevo, Bosnie-herzégovina
Bośnia i Hercegowina 0-2 Qce Benzema But inscrit après 72 minutes 72 To jest , Malouda But inscrit après 78 minutes 78 To jest
Rumunia 2-0 Qce Rémy But inscrit après 83 minutes 83 To jest , Gourcuff But inscrit après 93 minutes 93 To jest
Stadion Saint-Symforian
Metz, Francja
Luksemburg 2-0 Qce Benzema But inscrit après 22 minutes 22 To jest , Gourcuff But inscrit après 76 minutes 76 To jest
Wembley
Londyn, Anglia
Anglia 1-2 A Benzema But inscrit après 16 minutes 16 To jest , Valbuena But inscrit après 55 minutes 55 To jest

Z [[[ modyfikator |. Modyfikator i kod ]

Zaszeregowanie
Piec Zespół Pts J G N P BP Pne Różnica
# Francja 17 13 5 2 6 13 13 0

W 2010 roku francuski zespół nosi koszulkę wykonaną przez dostawcę Adidas.