Europees kampioenschap voetbal vrouwen onder 19 – 2012 (kwalificatie)

De kwalificatierondes voor het Europees kampioenschap voetbal vrouwen onder 19 – 2012 bepaalden welke zeven teams zich bij gastland Turkije voegden voor het hoofdtoernooi.

40 landen werden in 10 groepen van 4 teams verdeeld. De wedstrijden in de eerste kwalificatieronden werden gespeeld tussen 17 september 2011 en 22 september 2011. De nummers één en twee alsook de beste nummer drie gingen door naar de volgende kwalificatieronde. Engeland, Frankrijk en Duitsland kregen een bye voor deze ronde.

N.B. alle tijden zijn in MET.

 Naar tweede kwalificatieronde

Groep 1[bewerken | brontekst bewerken]

Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
Vlag van Noorwegen Noorwegen 3 3 0 0 20 3 +17 9
Vlag van Nederland Nederland 3 2 0 1 10 5 +5 6
Vlag van Kroatië Kroatië 3 1 0 2 3 12 -9 3
Vlag van Bulgarije Bulgarije 3 0 0 3 0 13 -13 0

17 september 2011
16:00
Noorwegen Vlag van Noorwegen 9 – 0 Vlag van Bulgarije Bulgarije Georgi Benkovski, Teteven
Scheidsrechter: Leen Martens (BEL)
Hansen Goal 13′Goal 62′
Knudsen Goal 19′
Hegerberg Goal 31′Goal 73′
Reiten Goal 54′Goal 55′Goal 70′Goal 74′

17 september 2011
16:00
Nederland Vlag van Nederland 5 – 1 Vlag van Kroatië Kroatië Lokomotiv, Mezdra
Scheidsrechter: Ginta Pece (LVA)
Bakker Goal 9′Goal 52′Goal 65′Goal 73′
Westervelt Goal 37′
Goal 43′ Šalek

19 september 2011
16:00
Noorwegen Vlag van Noorwegen 7 – 1 Vlag van Kroatië Kroatië Georgi Benkovski, Teteven
Scheidsrechter: Ginta Pece (LVA)
Voltervik Goal 12′
Berget Goal 16′
Hegerberg Goal 34′ (pen.)Goal 75′
Laslavić Goal 79′ (e.d.)
Sandtrøen Goal 82′
Birkeland Goal 85′
Goal 70′ Kotarac

19 september 2011
16:00
Bulgarije Vlag van Bulgarije 0 – 3 Vlag van Nederland Nederland Lokomotiv, Mezdra
Scheidsrechter: Stéphanie Frappart (FRA)
Goal 49′ Lardinois
Goal 80′Goal 81′ Bakker

22 september 2011
16:00
Nederland Vlag van Nederland 2 – 4 Vlag van Noorwegen Noorwegen Lokomotiv, Mezdra
Scheidsrechter: Leen Martens (BEL)
Van Dongen Goal 54′
Bakker Goal 77′
Goal 24′Goal 85′ (pen.)Goal 90+2′ Hegerberg
Goal 87′ Reiten

22 september 2011
16:00
Kroatië Vlag van Kroatië 1 – 0 Vlag van Bulgarije Bulgarije Georgi Benkovski, Teteven
Scheidsrechter: Stéphanie Frappart (FRA)
Šalek Goal 18′

Groep 2[bewerken | brontekst bewerken]

Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
Vlag van Ierland Ierland 3 3 0 0 12 1 +11 9
Vlag van Portugal Portugal 3 1 1 1 4 4 0 4
Vlag van Hongarije Hongarije 3 1 1 1 4 9 -5 4
Vlag van Israël Israël 3 0 0 3 1 7 -6 0

17 september 2011
17:00
Hongarije Vlag van Hongarije 1 – 0 Vlag van Israël Israël Municipal Stadium, Oliveira do Bairro
Scheidsrechter: Anastasia Pustovoitova (RUS)
Beke Goal 88′ (pen.)

17 september 2011
19:00
Ierland Vlag van Ierland 1 – 0 Vlag van Portugal Portugal Dr. Américo Couto, Mealhada
Scheidsrechter: Sara Persson (SWE)
Gilroy Goal 71′

19 september 2011
17:00
Israël Vlag van Israël 1 – 5 Vlag van Ierland Ierland De Anadia, Anadia
Scheidsrechter: Eleni Lampadariou (GRE)
Tsvetkov Goal 65′
Kreeg geel in de 24e minuut Kreeg opnieuw geel in de 84e minuutWeggestuurd in de 84e minuut 24′, 84′ Been
Goal 13′ Shine
Goal 22′ Gorman
Goal 38′Goal 81′ Killeen
Goal 90+3′ Jarrett

19 september 2011
19:00
Hongarije Vlag van Hongarije 3 – 3 Vlag van Portugal Portugal Dr. Américo Couto, Mealhada
Scheidsrechter: Sara Persson (SWE)
Szabó Goal 2′
Csiszár Goal 10′
Tóth Goal 45+3′
Goal 39′ Rodrigues
Goal 51′ Mendes
Goal 86′ Silva

22 september 2011
19:00
Ierland Vlag van Ierland 6 – 0 Vlag van Hongarije Hongarije Training Center, Luso
Scheidsrechter: Anastasia Pustovoitova (RUS)
Gilroy Goal 11′Goal 24′
Grant Goal 18′
Killeen Goal 31′
Gorman Goal 59′
Murphy Goal 70′

22 september 2011
19:00
Portugal Vlag van Portugal 1 – 0 Vlag van Israël Israël Municipal, Águeda
Scheidsrechter: Eleni Lampadariou (GRE)
Gomes Goal 21′

Groep 3[bewerken | brontekst bewerken]

Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
Vlag van Tsjechië Tsjechië 3 3 0 0 11 2 +9 9
Vlag van Polen Polen 3 2 0 1 9 3 +6 6
Vlag van Estland Estland 3 0 1 2 6 13 -7 1
Vlag van Cyprus Cyprus 3 0 1 2 4 12 -8 1

17 september 2011
16:00
Tsjechië Vlag van Tsjechië 4 – 1 Vlag van Cyprus Cyprus Rakvere, Rakvere
Scheidsrechter: Donka Jeleva-Terzieva (BUL)
Danihelková Goal 16′
Šturmová Goal 25′
Kubešová Goal 56′
Bartoňová Goal 70′
Goal 64′ Giannou

17 september 2011
16:00
Polen Vlag van Polen 4 – 2 Vlag van Estland Estland Haapsalu, Haapsalu
Scheidsrechter: Eszter Urban (HUN)
Knysak Goal 13′
Niciński Goal 21′
Guściora Goal 45+1′
Cichosz Goal 61′
Weggestuurd in de 45e minuut 45′ Küppas
Goal 62′Goal 66′ Lepik

19 september 2011
16:00
Tsjechië Vlag van Tsjechië 6 – 1 Vlag van Estland Estland Rakvere, Rakvere
Scheidsrechter: Eszter Urban (HUN)
Šturmová Goal 54′Goal 73′Goal 90′
Bartoňová Goal 55′Goal 85′
Malinová Goal 68′
Goal 42′ Päri

19 september 2011
16:00
Cyprus Vlag van Cyprus 0 – 5 Vlag van Polen Polen Haapsalu, Haapsalu
Scheidsrechter: Riem Hussein (GER)
Goal 12′ Jaworek
Goal 17′Goal 80′ Balcerzak
Goal 53′ Cichosz
Goal 66′ Niciński

22 september 2011
16:00
Polen Vlag van Polen 0 – 1 Vlag van Tsjechië Tsjechië Rakvere, Rakvere
Scheidsrechter: Donka Jeleva-Terzieva (BUL)
Goal 26′ Burešová
Kreeg geel in de 19e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90e minuutWeggestuurd in de 90e minuut 19′, 90′ Danihelková

22 september 2011
16:00
Estland Vlag van Estland 3 – 3 Vlag van Cyprus Cyprus Haapsalu, Haapsalu
Scheidsrechter: Riem Hussein (GER)
Päri Goal 39′
Toom Goal 54′
Kubassova Goal 77′
Goal 21′ Prodromou
Goal 40′Goal 90′ Solomou

Groep 4[bewerken | brontekst bewerken]

Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
Vlag van IJsland IJsland 3 3 0 0 7 1 +6 9
Vlag van Wales Wales 3 2 0 1 7 3 +4 6
Vlag van Slovenië Slovenië 3 1 0 2 5 6 -1 3
Vlag van Kazachstan Kazachstan 3 0 0 3 0 9 -9 0

17 september 2011
14:00
IJsland Vlag van IJsland 2 – 1 Vlag van Slovenië Slovenië Hlídarendi, Reykjavik
Scheidsrechter: Zuzana Kováčová (SVK)
Óladóttir Goal 41′
Gylfadóttir Goal 71′
Goal 64′ Erman

17 september 2011
14:00
Wales Vlag van Wales 3 – 0 Vlag van Kazachstan Kazachstan Fjölnisvöllur, Reykjavik
Scheidsrechter: Danijela Marković (SRB)
Parsons Goal 14′
Wynne Goal 60′
Curson Goal 85′

19 september 2011
18:00
IJsland Vlag van IJsland 3 – 0 Vlag van Kazachstan Kazachstan Selfossvöllur, Selfoss
Scheidsrechter: Danijela Marković (SRB)
Óladóttir Goal 1′
Antonsdóttir Goal 26′
Shala Goal 44′

19 september 2011
18:00
Slovenië Vlag van Slovenië 1 – 4 Vlag van Wales Wales Sparisjóðsvöllur, Sandgerði
Scheidsrechter: Betina Norman (DEN)
Prša Goal 67′ Goal 29′Goal 69′ Keryakoplis
Goal 42′ Curson
Goal 78′ Davies

22 september 2011
18:00
Wales Vlag van Wales 0 – 2 Vlag van IJsland IJsland Fylkisvöllur, Reykjavik
Scheidsrechter: Zuzana Kováčová (SVK)
Goal 74′ Sigfúsdóttir
Goal 76′ Jensen

22 september 2011
18:00
Kazachstan Vlag van Kazachstan 0 – 3 Vlag van Slovenië Slovenië Varmárvöllur, Mosfellsbær
Scheidsrechter: Betina Norman (DEN)
Goal 19′ Uršič
Goal 65′ Eržen
Goal 69′ Kos

Groep 5[bewerken | brontekst bewerken]

Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
Vlag van Zweden Zweden 3 3 0 0 11 0 +11 9
Vlag van Servië Servië1 3 1 0 2 5 11 -6 3
Vlag van Oekraïne Oekraïne 3 1 0 2 4 7 -3 3
Vlag van Slowakije Slowakije 3 1 0 2 2 4 -2 3

1 Servië had in de ontmoetingen met Oekraïne en Slowakije het beste onderlinge resultaat.


17 september 2011
12:00
Zweden Vlag van Zweden 7 – 0 Vlag van Servië Servië Mestský, Bardejov
Scheidsrechter: Monika Mularczyk, (POL)
Rubenson Goal 3′Goal 67′
Hammarlund Goal 29′Goal 61′Goal 72′Goal 83′
Therése Goal 76′

17 september 2011
16:00
Oekraïne Vlag van Oekraïne 2 – 0 Vlag van Slowakije Slowakije Steel Aréna, Košice
Scheidsrechter: Konstantina Mpoumpouri (GRE)
Tomylko Goal 40′
Moloshyk Goal 83′

19 september 2011
11:00
Zweden Vlag van Zweden 1 – 0 Vlag van Slowakije Slowakije Košický štadión Ladislava Trojáka, Košice
Scheidsrechter: Konstantina Mpoumpouri (GRE)
Rubensson Goal 25′ (pen.)

19 september 2011
16:00
Servië Vlag van Servië 4 – 2 Vlag van Oekraïne Oekraïne Mestsky Zemplin, Michalovce
Scheidsrechter: Lina Lehtovaara (FIN)
Damjanović Goal 24′
Savanović Goal 34′
Jovanović Goal 42′
Stanković Goal 47′
Goal 17′ Vorontsova
Goal 26′ Yakovishyn
Kreeg geel in de 64e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+1e minuutWeggestuurd in de 90+1e minuut 64′, 90+1′ Pylypiv

22 september 2011
11:00
Zweden Vlag van Zweden 3 – 0 Vlag van Oekraïne Oekraïne Košický štadión Ladislava Trojáka, Košice
Scheidsrechter: Monika Mularczyk, (POL)
Rubensson Goal 37′
Sadiku Goal 81′
Andersson Goal 87′

22 september 2011
11:00
Slowakije Vlag van Slowakije 2 – 1 Vlag van Servië Servië Steel Aréna, Košice
Scheidsrechter: Lina Lehtovaara (FIN)
Skácelová Goal 45+1′Goal 75′ Goal 56′ Čanković

Groep 6[bewerken | brontekst bewerken]

Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
Vlag van Oostenrijk Oostenrijk 3 2 1 0 12 1 +11 7
Vlag van Italië Italië 3 2 1 0 11 0 +11 7
Vlag van Noord-Macedonië Macedonië 3 1 0 2 9 10 -1 3
Vlag van Armenië Armenië 3 0 0 3 1 22 -21 0

17 september 2011
15:00
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 5 – 1 Vlag van Noord-Macedonië Macedonië Mladost, Strumica
Scheidsrechter: Sjoukje de Jong (NED)
Tabotta Goal 16′
Zadrazil Goal 47′Goal 47′
Peintinger Goal 49′
Aschauer Goal 73′
Goal 89′ (pen.) Andonova

17 september 2011
15:00
Italië Vlag van Italië 7 – 0 Vlag van Armenië Armenië Kukuš Stadium, Strumica
Scheidsrechter: Irina Tereshchenko (RUS)
Lecce Goal 24′Goal 45+3′
Mason Goal 29′Goal 40′ (pen.)Goal 51′Goal 60′ (pen.)
Alborghetti Goal 70′ (pen.)

19 september 2011
15:00
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 7 – 0 Vlag van Armenië Armenië Mladost, Strumica
Scheidsrechter: Irina Tereshchenko (RUS)
Babicky Goal 7′Goal 68′Goal 81′
Zadrazil Goal 50′Goal 71′Goal 78′
Koren Goal 60′

19 september 2011
15:00
Macedonië Vlag van Noord-Macedonië 0 – 4 Vlag van Italië Italië Kukuš Stadium, Strumica
Scheidsrechter: Elia Martinez (ESP)
Goal 9′ Di Criscio
Goal 41′Goal 90+3′ Pugnali
Goal 43′ Moscia

22 september 2011
15:00
Italië Vlag van Italië 0 – 0 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Mladost, Strumica
Scheidsrechter: Sjoukje de Jong (NED)

22 september 2011
15:00
Armenië Vlag van Armenië 1 – 8 Vlag van Noord-Macedonië Macedonië Kukuš Stadium, Strumica
Scheidsrechter: Elia Martinez (ESP)
Sirunyan Goal 57′ Goal 6′Goal 19′Goal 37′Goal 45+2′Goal 65′ Rochi
Goal 40′ Andonova
Goal 45′ Adjuleska
Goal 66′ Naceva

Groep 7[bewerken | brontekst bewerken]

Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
Vlag van Schotland Schotland 3 2 1 0 14 2 +12 7
Vlag van Finland Finland 3 2 1 0 5 1 +4 7
Vlag van Faeröer Faeröer 3 1 0 2 2 13 -11 3
Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland 3 0 0 3 2 7 -5 0

17 september 2011
11:00
Schotland Vlag van Schotland 9 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer Puistolan Urheilukentta, Helsinki
Scheidsrechter: Ana Jovanović (SRB)
Callaghan Goal 12′
Zoltie Goal 17′
Clelland Goal 20′Goal 34′Goal 49′
McSorley Goal 39′
Thomson Goal 64′Goal 81′
Richards Goal 78′

17 september 2011
15:00
Finland Vlag van Finland 1 – 0 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland Puistolan Urheilukentta, Helsinki
Scheidsrechter: Mihaela Gurdon Basimamovic (CRO)
Koivisto Goal 75′

19 september 2011
13:00
Wit-Rusland Vlag van Wit-Rusland 1 – 4 Vlag van Schotland Schotland Pallokentta, Helsinki
Scheidsrechter: Linn Andersson (SWE)
Krasnova Goal 63′
Voskobovich Weggestuurd in de 71e minuut 71′
Dubovik Kreeg geel in de 19e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+2e minuutWeggestuurd in de 90+2e minuut 19′, 90+2′
Goal 16′ McSorley
Goal 51′Goal 73′ (pen.)Goal 79′ Clelland

19 september 2011
18:00
Finland Vlag van Finland 3 – 0 Vlag van Faeröer Faeröer Pallokentta, Helsinki
Scheidsrechter: Ana Jovanović (SRB)
Engman Goal 33′Goal 80′
Norrena Goal 42′

22 september 2011
17:30
Schotland Vlag van Schotland 1 – 1 Vlag van Finland Finland Kauriala Urheilukenttä, Hameenlinna
Scheidsrechter: Mihaela Gurdon Basimamovic (CRO)
Fulton Goal 44′ Goal 75′ Koivisto

22 september 2011
17:30
Faeröer Vlag van Faeröer 2 – 1 Vlag van Wit-Rusland Wit-Rusland Pallokentta, Helsinki
Scheidsrechter: Linn Andersson (SWE)
Sevdal Goal 34′ (pen.)
Magnussen Goal 45′
Goal 11′ Kozyupa

Groep 8[bewerken | brontekst bewerken]

Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
Vlag van Denemarken Denemarken 3 3 0 0 18 0 +18 9
Vlag van Rusland Rusland 3 1 1 1 8 3 +5 4
Vlag van Griekenland Griekenland 3 1 1 1 7 9 -2 4
Vlag van Letland Letland 3 0 0 3 1 22 -21 0

17 september 2011
12:00
Rusland Vlag van Rusland 7 – 1 Vlag van Letland Letland Sport centre Arkadija stadium, Riga
Scheidsrechter: Berta Maria Correia Tavares (POR)
Pantyukhina Goal 6′
Sokolova Goal 27′
Kiskonen Goal 49′Goal 80′
Blynskaya Goal 57′
Veselukha Goal 81′
Efimova Goal 90+1′
Goal 12′ Lūse

17 september 2011
18:00
Denemarken Vlag van Denemarken 8 – 0 Vlag van Griekenland Griekenland Sport centre Arkadija stadium, Riga
Scheidsrechter: Dilan Gökçek (TUR)
Andersen Goal 8′Goal 39′
Jensen Goal 36′
Smidt Nielsen Goal 38′
Madsen Goal 49′
Jans Goal 60′
Gewitz Goal 74′
Rask Goal 77′

19 september 2011
12:00
Griekenland Vlag van Griekenland 1 – 1 Vlag van Rusland Rusland Sport centre Arkadija stadium, Riga
Scheidsrechter: Nelli Stepanyan, (ARM)
Mitkou Goal 33′ Goal 27′ Orlova

19 september 2011
18:00
Denemarken Vlag van Denemarken 9 – 0 Vlag van Letland Letland Sport centre Arkadija stadium, Riga
Scheidsrechter: Berta Maria Correia Tavares (POR)
Andersen Goal 10′Goal 21′
Rask Goal 24′
Bovbjerg Goal 36′Goal 38′Goal 55′Goal 62′
Gewitz Goal 44′
Madsen Goal 70′

22 september 2011
16:00
Rusland Vlag van Rusland 0 – 1 Vlag van Denemarken Denemarken Ogres pilsētas stadions, Ogre
Scheidsrechter: Dilan Gökçek (TUR)
Goal 18′ Gewitz

22 september 2011
16:00
Letland Vlag van Letland 0 – 6 Vlag van Griekenland Griekenland Sport centre Arkadija stadium, Riga
Scheidsrechter: Nelli Stepanyan (ARM)
Goal 9′ Kydonaki
Goal 11′ Parmaxi
Goal 30′ Vardali
Goal 35′Goal 89′ Kokoviadou
Goal 79′ Logou

Groep 9[bewerken | brontekst bewerken]

Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
Vlag van België België 3 2 1 0 9 2 +7 7
Vlag van Roemenië Roemenië 3 2 0 1 10 2 +8 6
Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland 3 1 1 1 5 4 +1 4
Vlag van Litouwen Litouwen 3 0 0 3 1 17 -16 0

17 september 2011
16:00
België Vlag van België 1 – 1 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland RVC Hoboken, Hoboken
Scheidsrechter: Natalia Aleksakhina (UKR)
Muni Goal 55′ Goal 87′ Campbell

17 september 2011
19:30
Roemenië Vlag van Roemenië 7 – 0 Vlag van Litouwen Litouwen Openluchtsportcentrum Fort VI, Wilrijk
Scheidsrechter: Vivian Peeters (NED)
Lanca Goal 5′Goal 46′Goal 50′Goal 54′Goal 60′Goal 65′
Vătafu Goal 89′ (pen.)

19 september 2011
16:00
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 0 – 3 Vlag van Roemenië Roemenië RVC Hoboken, Hoboken
Scheidsrechter: Justyna Zajac (POL)
Goal 15′Goal 62′Goal 84′ Lunca

19 september 2011
19:30
België Vlag van België 6 – 1 Vlag van Litouwen Litouwen K.Kontich FC, Kontich
Scheidsrechter: Vivian Peeters (NED)
Muni Goal 9′Goal 21′
Charlier Goal 41′Goal 89′
Mignon Goal 45+2′
Deneve Goal 48′
Goal 19′ Adamavičiūtė

22 september 2011
19:00
Roemenië Vlag van Roemenië 0 – 2 Vlag van België België Openluchtsportcentrum Fort VI, Wilrijk
Scheidsrechter: Natalia Aleksakhina (UKR)
Goal 23′ Aga
Goal 47′ Muni

22 september 2011
19:00
Litouwen Vlag van Litouwen 0 – 4 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland K.Kontich FC, Kontich
Scheidsrechter: Justyna Zajac (POL)
Goal 45′ Nicholas
Goal 45+3′Goal 90+1′ Graham
Goal 51′ Brennan

Groep 10[bewerken | brontekst bewerken]

Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
Vlag van Spanje Spanje 3 3 0 0 20 0 +20 9
Vlag van Zwitserland Zwitserland 3 2 0 1 11 3 +8 6
Vlag van Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina 3 1 0 2 2 16 -14 3
Vlag van Moldavië Moldavië 3 0 0 3 0 14 -14 0

17 september 2011
15:00
Spanje Vlag van Spanje 9 – 0 Vlag van Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina Grbavica, Sarajevo
Scheidsrechter: Florence Guillemin (FRA)
Calderón Goal 14′
Sampedro Goal 24′Goal 56′
Pinel Goal 38′Goal 44′
Ortiz Goal 54′Goal 55′Goal 83′
Putellas Goal 69′

17 september 2011
15:00
Zwitserland Vlag van Zwitserland 4 – 0 Vlag van Moldavië Moldavië SRC Slavija, Sarajevo
Scheidsrechter: Giovanna Farinelli (ITA)
Bernet Goal 9′
Aigbogun Goal 28′
Gensetter Goal 41′
Brülhart Goal 50′

19 september 2011
15:00
Spanje Vlag van Spanje 8 – 0 Vlag van Moldavië Moldavië SRC Slavija, Sarajevo
Scheidsrechter: Giovanna Farinelli (ITA)
Lázaro Goal 39′Goal 75′
Gema Goal 48′Goal 66′Goal 78′
Pérez Goal 51′
Sampedro Goal 83′
García Goal 90+1′
Kreeg geel in de 80e minuut Kreeg opnieuw geel in de 90+6e minuutWeggestuurd in de 90+6e minuut 80′, 90+6′ Munteanu

19 september 2011
15:00
Bosnië en Herzegovina Vlag van Bosnië en Herzegovina 0 – 7 Vlag van Zwitserland Zwitserland Grbavica, Sarajevo
Scheidsrechter: Marte Sørø (NOR)
Goal 15′ (pen.) Gerber
Goal 29′Goal 37′Goal 85′ Aigbogun
Goal 34′ Fässler
Goal 43′Goal e.d.’ Hadžić
Goal 73′ Herzog

22 september 2011
15:00
Zwitserland Vlag van Zwitserland 0 – 3 Vlag van Spanje Spanje Grbavica, Sarajevo
Scheidsrechter: Florence Guillemin (FRA)
Goal 31′ Andrés
Goal 65′ Sampedro
Goal 66′ Putellas

22 september 2011
15:00
Moldavië Vlag van Moldavië 0 – 2 Vlag van Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina SRC Slavija, Sarajevo
Scheidsrechter: Marte Sørø (NOR)
Zatuşevscaia Weggestuurd in de 45e minuut 45′ Goal 35′Goal 54′ Kadrić

Ranglijst nummers drie[bewerken | brontekst bewerken]

In de ranglijst van de nummers drie gold alleen het resultaat tegen de nummers één en twee van de groep. Het resultaat tegen de nummer laatst verviel. De beste nummer drie, Noord-Ierland, ging evenals de nummers één en twee door naar de tweede kwalificatieronde.[1]

Groep Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
9 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland 2 0 1 1 1 4 -3 1
2 Vlag van Hongarije Hongarije 2 0 1 1 3 9 -6 1
8 Vlag van Griekenland Griekenland 2 0 1 1 1 9 -8 1
4 Vlag van Slovenië Slovenië 2 0 0 2 2 6 -4 0
5 Vlag van Oekraïne Oekraïne 2 0 0 2 2 7 -5 0
3 Vlag van Estland Estland 2 0 0 2 3 10 -7 0
6 Vlag van Noord-Macedonië Macedonië 2 0 0 2 1 9 -8 0
1 Vlag van Kroatië Kroatië 2 0 0 2 2 12 -10 0
7 Vlag van Faeröer Faeröer 2 0 0 2 0 12 -12 0
10 Vlag van Bosnië en Herzegovina Bosnië en Herzegovina 2 0 0 2 0 16 -16 0

De loting voor de tweede kwalificatieronde vond plaats op 15 november 2011. Duitsland, Frankrijk en Engeland stroomden in deze ronde in. De winnaars van de zes groepen gingen door naar het hoofdtoernooi, alsmede de beste nummer twee. Daarvoor werd gekeken naar de resultaten behaald tegen de nummer één en drie.[2]

N.B. alle tijden zijn in MEZT.

Groep 1[bewerken | brontekst bewerken]

Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
Vlag van Portugal Portugal 3 2 0 1 7 5 +2 6
Vlag van Noorwegen Noorwegen 3 2 0 1 7 5 +2 6
Vlag van België België 3 1 0 2 4 5 -1 3
Vlag van Tsjechië Tsjechië 3 1 0 2 5 8 -3 3

31 maart 2012
16:00
Noorwegen Vlag van Noorwegen 3 – 0 Vlag van België België Complex Desportivo da Tocha, Tocha
Scheidsrechter: Morag Pirie (SCO)
Reiten Goal 4′
Hansen Goal 16′
Søndenå Goal 25′
Verslag

31 maart 2012
18:00
Tsjechië Vlag van Tsjechië 3 – 2 Vlag van Portugal Portugal Municipal Sergio Conceicao, Coimbra
Scheidsrechter: Simona Ghisletta (SUI)
Bartoňová Goal 6′Goal 61′
Kubešová Gemiste strafschop 20′
Krejčiříková Goal 28′
Verslag Goal 21′ Gomes
Goal 26′ V. Rodrigues

2 april 2012
16:00
België Vlag van België 3 – 0 Vlag van Tsjechië Tsjechië Dr. Américo Couto, Mealhada
Scheidsrechter: Simona Ghisletta (SUI)
Van Den Abbeele Goal 45+1′
Schrijvers Goal 65′
Muni Goal 70′
Verslag

2 april 2012
18:00
Noorwegen Vlag van Noorwegen 1 – 3 Vlag van Portugal Portugal Municipal Sergio Conceicao, Coimbra
Scheidsrechter: Dilan Gökçek (TUR)
Haavik Goal 85′ Verslag Goal 14′ Malho
Goal 24′ Gonçalves
Goal 90+2′ Silva

5 april 2012
15:00
Tsjechië Vlag van Tsjechië 2 – 3 Vlag van Noorwegen Noorwegen Complex Desportivo da Tocha, Tocha
Scheidsrechter: Morag Pirie (SCO)
Krejčiříková Goal 15′
Šturmová Goal 89′
Verslag Goal 63′ Hansen
Goal 79′ Ludvigsen
Goal 90+2′ Thun

5 april 2012
15:00
Portugal Vlag van Portugal 2 – 1 Vlag van België België José Bento Pessoa, Figueira da Foz
Scheidsrechter: Dilan Gökçek (TUR)
Malho Goal 21′
V. Rodrigues Goal 89′
Verslag Goal 40′ Van Loock

Groep 2[bewerken | brontekst bewerken]

Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
Vlag van Zweden Zweden 3 3 0 0 7 1 +6 9
Vlag van Duitsland Duitsland 3 2 0 1 4 1 +3 6
Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland 3 1 0 2 3 5 -2 3
Vlag van Polen Polen 3 0 0 3 1 8 -7 0

31 maart 2012
16:00
Zweden Vlag van Zweden 3 – 0 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Behrn, Örebro
Scheidsrechter: Amy Rayner (ENG)
Rubensson Goal 58′
Therése Goal 80′
Rolfö Goal 83′
Verslag

31 maart 2012
19:00
Duitsland Vlag van Duitsland 2 – 0 Vlag van Polen Polen Tunavallen, Eskilstuna
Scheidsrechter: Dimitrina Milkova (BUL)
Leiding Goal 58′
Cramer Goal 67′
Verslag

2 april 2012
16:00
Duitsland Vlag van Duitsland 2 – 0 Vlag van Noord-Ierland Noord-Ierland Swedbank Park, Västerås
Scheidsrechter: Leen Martens (BEL)
Cramer Goal 20′
Leupolz Goal 65′
Verslag

2 april 2012
18:00
Polen Vlag van Polen 1 – 3 Vlag van Zweden Zweden Tunavallen, Eskilstuna
Scheidsrechter: Dimitrina Milkova (BUL)
Knysak Goal 26′ (pen.) Verslag Goal 30′Goal 57′Goal 79′ Rubensson

5 april 2012
15:00
Zweden Vlag van Zweden 1 – 0 Vlag van Duitsland Duitsland Swedbank Park, Västerås
Scheidsrechter: Amy Rayner (ENG)
Hammarlund Goal 36′ Verslag

5 april 2012
15:00
Noord-Ierland Vlag van Noord-Ierland 3 – 0 Vlag van Polen Polen Behrn, Örebro
Scheidsrechter: Leen Martens (BEL)
McGuinness Goal 22′Goal 47′
Lennon Goal 90+1′
Verslag

Groep 3[bewerken | brontekst bewerken]

Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
Vlag van Roemenië Roemenië 3 2 1 0 4 1 +3 7
Vlag van Frankrijk Frankrijk 3 2 0 1 2 1 +1 6
Vlag van Nederland Nederland 3 0 2 1 2 3 -1 2
Vlag van IJsland IJsland 3 0 1 2 1 4 -3 1

31 maart 2012
15:00
Frankrijk Vlag van Frankrijk 0 – 1 Vlag van Roemenië Roemenië Sportpark RKSV Nuenen, Nuenen
Scheidsrechter: Gordana Kuzmanović (SRB)
Verslag Goal 81′ Herczeg

31 maart 2012
17:00
IJsland Vlag van IJsland 1 – 1 Vlag van Nederland Nederland Sportpark De Zwaaier, Werkendam
Scheidsrechter: Linn Andersson (SWE)
Pedersen Goal 35′ Verslag Goal 78′ Kuijpers

2 april 2012
17:00
Roemenië Vlag van Roemenië 2 – 0 Vlag van IJsland IJsland Sportpark De Zwaaier, Werkendam
Scheidsrechter: Monika Mularczyk (POL)
Herczeg Goal 3′
Vătafu Goal 75′
Verslag

2 april 2012
19:00
Frankrijk Vlag van Frankrijk 1 – 0 Vlag van Nederland Nederland Sportpark RKSV Nuenen, Nuenen
Scheidsrechter: Linn Andersson (SWE)
Asseyi Goal 82′ Verslag

5 april 2012
15:00
IJsland Vlag van IJsland 0 – 1 Vlag van Frankrijk Frankrijk Sportpark De Zwaaier, Werkendam
Scheidsrechter: Gordana Kuzmanović (SRB)
Verslag Goal 8′ Leroy

5 april 2012
15:00
Nederland Vlag van Nederland 1 – 1 Vlag van Roemenië Roemenië Sportpark RKSV Nuenen, Nuenen
Scheidsrechter: Monika Mularczyk (POL)
Becx Goal 89′ Verslag Goal 44′ Lunca

Groep 4[bewerken | brontekst bewerken]

Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
Vlag van Servië Servië 3 3 0 0 7 2 +5 9
Vlag van Denemarken Denemarken 3 2 0 1 7 4 +3 6
Vlag van Zwitserland Zwitserland 3 1 0 2 2 4 -2 3
Vlag van Ierland Ierland 3 0 0 3 0 6 -6 0

31 maart 2012
15:00
Denemarken Vlag van Denemarken 3 – 0 Vlag van Zwitserland Zwitserland Suvača, Pećinci
Scheidsrechter: Elia Martinez (ESP)
Andersen Goal 28′ (pen.)Goal 55′
Schneider Goal 79′
Verslag

31 maart 2012
15:00
Ierland Vlag van Ierland 0 – 2 Vlag van Servië Servië Stadion Srem Jakovo, Belgrado
Scheidsrechter: Zuzana Kováčová (SVK)
Verslag Goal 75′ Čanković
Goal 90′ Damnjanović

2 april 2012
15:00
Denemarken Vlag van Denemarken 2 – 4 Vlag van Servië Servië Suvača, Pećinci
Scheidsrechter: Sandra Braz Bastos (POR)
Andersen Goal 41′Goal 56′ Verslag Goal 14′ Čubrilo
Goal 22′Goal 79′ Damjanović
Goal 59′ Čanković

2 april 2012
15:00
Zwitserland Vlag van Zwitserland 2 – 0 Vlag van Ierland Ierland Stadion Srem Jakovo, Belgrado
Scheidsrechter: Zuzana Kováčová (SVK)
Aigbogun Goal 41′
Selimi Goal 84′
Verslag

5 april 2012
15:00
Ierland Vlag van Ierland 0 – 2 Vlag van Denemarken Denemarken Suvača, Pećinci
Scheidsrechter: Elia Martinez (ESP)
Verslag Goal 56′ Smidt Nielsen
Goal 60′ Andersen

5 april 2012
15:00
Servië Vlag van Servië 1 – 0 Vlag van Zwitserland Zwitserland Stadion Srem Jakovo, Belgrado
Scheidsrechter: Sandra Braz Bastos (POR)
N. Damjanović Goal 50′ Verslag

Groep 5[bewerken | brontekst bewerken]

Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
Vlag van Spanje Spanje 3 3 0 0 11 2 +9 9
Vlag van Italië Italië 3 2 0 1 5 6 -1 6
Vlag van Schotland Schotland 3 1 0 2 5 7 -2 3
Vlag van Rusland Rusland 3 0 0 3 0 6 -6 0

31 maart 2012
10:00
Spanje Vlag van Spanje 4 – 0 Vlag van Italië Italië Sputnik-Sport, Sotsji
Scheidsrechter: Riem Hussein (GER)
Pinel Goal 35′Goal 40′
Calderón Goal 51′
Ortiz Goal 90+2′
Verslag

31 maart 2012
14:30
Schotland Vlag van Schotland 1 – 0 Vlag van Rusland Rusland Sputnik-Sport, Sotsji
Scheidsrechter: Lina Lehtovaara (FIN)
Richards Goal 21′ Verslag

3 april 2012
10:00
Spanje Vlag van Spanje 4 – 0 Vlag van Rusland Rusland Sputnik-Sport, Sotsji
Scheidsrechter: Betina Norman (DEN)
Sampedro Goal 24′Goal 30′
Putellas Goal 41′
Calderón Goal 54′ (pen.)
Verslag

3 april 2012
14:30
Italië Vlag van Italië 4 – 2 Vlag van Schotland Schotland Sputnik-Sport, Sotsji
Scheidsrechter: Lina Lehtovaara (FIN)
Alborghetti Goal 18′Goal 90′
Coppola Goal 39′Goal 43′
Verslag Goal 30′ McSorley
Goal 68′ Emslie

5 april 2012
17:00
Schotland Vlag van Schotland 2 – 3 Vlag van Spanje Spanje Istochnik stadium, Sotsji
Scheidsrechter: Riem Hussein (GER)
Craig Goal 64′
Clelland Goal 90+3′
Verslag Goal 28′ García
Goal 51′ Putellas
Goal 66′ Lázaro

5 april 2012
17:00
Rusland Vlag van Rusland 0 – 1 Vlag van Italië Italië Sputnik-Sport, Sotsji
Scheidsrechter: Betina Norman (DEN)
Verslag Alborghetti Goal 81′ (pen.)

Groep 6[bewerken | brontekst bewerken]

Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
Vlag van Engeland Engeland 3 3 0 0 8 0 +8 9
Vlag van Wales Wales2 3 1 0 2 3 8 -5 3
Vlag van Oostenrijk Oostenrijk 3 1 0 2 2 3 -1 3
Vlag van Finland Finland 3 1 0 2 2 4 -2 3

2 Wales had in de ontmoetingen met Oostenrijk en Finland het beste onderlinge resultaat.


31 maart 2012
15:00
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 0 – 2 Vlag van Wales Wales Rapid Solicitors Stadium, North Ferriby
Scheidsrechter: Anastasia Pustovoitova (RUS)
Verslag Goal 29′ Price
Goal 33′ Ladd

31 maart 2012
20:00
Engeland Vlag van Engeland 1 – 0 Vlag van Finland Finland Glanford Park, Scunthorpe
Scheidsrechter: Knarik Grigoryan (ARM)
Parris Goal 63′ Verslag

2 april 2012
15:00
Finland Vlag van Finland 0 – 2 Vlag van Oostenrijk Oostenrijk Blundell Park, Cleethorpes
Scheidsrechter: Florence Guillemin (FRA)
Verslag

2 april 2012
20:00
Engeland Vlag van Engeland 6 – 0 Vlag van Wales Wales Sincil Bank, Lincoln
Scheidsrechter: Knarik Grigoryan (ARM)
England Goal 41′Goal 74′
Parris Goal 44′Goal 47′Goal 69′
McCue Goal 45+2′
Verslag

5 april 2012
15:00
Oostenrijk Vlag van Oostenrijk 0 – 1 Vlag van Engeland Engeland Blundell Park, Cleethorpes
Scheidsrechter: Anastasia Pustovoitova (RUS)
Verslag Goal 19′ Carter

5 april 2012
15:00
Wales Vlag van Wales 1 – 2 Vlag van Finland Finland Glanford Park, Scunthorpe
Scheidsrechter: Florence Guillemin (FRA)
Price Goal 56′ Verslag Goal 62′ Heroum
Goal 90′ Huusko

Ranglijst nummers twee[bewerken | brontekst bewerken]

In de ranglijst van de nummers twee gold alleen het resultaat tegen de nummers één en drie van de groep. Het resultaat tegen de nummer laatst verviel. De beste nummer twee, Denemarken, ging evenals de nummers één door naar het eindtoernooi in Turkije.[3]

Groep Land Wedstrijden Doelpunten Punten
G W G V V T Saldo
4 Vlag van Denemarken Denemarken 2 1 0 1 5 4 +1 3
1 Vlag van Noorwegen Noorwegen 2 1 0 1 4 3 +1 3
2 Vlag van Duitsland Duitsland 2 1 0 1 2 1 +1 3
3 Vlag van Frankrijk Frankrijk 2 1 0 1 1 1 0 3
5 Vlag van Italië Italië 2 1 0 1 4 6 -2 3
6 Vlag van Wales Wales 2 1 0 1 2 6 -4 3