Noordse combinatie op de Olympische Winterspelen 2014 – Gundersen normale schans

Noordse combinatie op de
Olympische Winterspelen 2014
Gundersen normale schans
Gehouden in Sotsji
Jaar 2014
Data 12 februari
Sport Noordse combinatie
Accommodatie(s) RusSki Gorki
Deelnemers 46 atleten uit 15 landen
Medailles
1  Eric Frenzel   Duitsland
2  Akito Watabe   Japan
3  Magnus Krog   Noorwegen

Vorige: 2010     Volgende: 2018
Portaal    Olympische Spelen
Noordse combinatie op de
Olympische Winterspelen 2014
Gundersen NH mannen
Gundersen LH mannen
Team mannen

De Gundersenwedstrijd van de normale schans tijdens de Olympische Winterspelen 2014 vond plaats op 12 februari 2014 in het RusSki Gorkicomplex in Krasnaja Poljana. Regerend olympisch kampioen was de Fransman Jason Lamy Chappuis.

Datum Lokale tijd MET Onderdeel
12 februari 12:30 09:30 Schansspringen
16:30 13:30 Langlaufen

Schansspringen[bewerken | brontekst bewerken]

# Bib Naam Land Afstand (m) Punten Achterstand
1 46 Eric Frenzel  Duitsland 103.0 131.5
2 45 Akito Watabe  Japan 100.5 130.0 +0:06
3 1 Jevgeni Klimov  Rusland 99.0 124.7 +0:27
4 21 Taihei Kato  Japan 100.0 124.1 +0:30
5 37 Lukas Klapfer  Oostenrijk 99.0 124.0 +0:30
5 33 Tino Edelmann  Duitsland 98.0 124.0 +0:30
7 25 Marjan Jelenko  Slovenië 99.0 123.9 +0:30
8 43 Jason Lamy-Chappuis  Frankrijk 98.5 123.7 +0:31
9 44 Håvard Klemetsen  Noorwegen 99.0 122.7 +0:35
10 19 Yoshito Watabe  Japan 100.0 122.4 +0:36
11 35 Christoph Bieler  Oostenrijk 98.5 121.9 +0:38
12 42 Johannes Rydzek  Duitsland 98.0 121.2 +0:41
13 17 Tomáš Portýk  Tsjechië 97.5 119.8 +0:47
14 26 Hideaki Nagai  Japan 97.0 119.6 +0:48
15 40 Magnus Moan  Noorwegen 99.5 119.4 +0:48
16 38 Wilhelm Denifl  Oostenrijk 97.0 117.6 +0:56
17 16 Maxime Laheurte  Frankrijk 97.0 117.3 +0:57
17 2 Kristjan Ilves  Estland 97.5 117.3 +0:57
19 30 Fabian Rießle  Duitsland 95.5 116.5 +1:00
20 39 Magnus Krog  Noorwegen 97.0 115.8 +1:03
21 3 Lukas Runggaldier  Italië 97.0 115.7 +1:03
22 13 Pavel Churavý  Tsjechië 96.5 114.9 +1:07
23 29 Mario Stecher  Oostenrijk 95.5 114.6 +1:08
24 24 François Braud  Frankrijk 95.0 113.5 +1:12
25 31 Alessandro Pittin  Italië 94.5 113.4 +1:12
26 11 Eetu Vähäsöyrinki  Finland 94.5 112.4 +1:16
27 6 Viktor Pasitsjnyk  Oekraïne 95.0 112.1 +1:18
28 20 Sébastien Lacroix  Frankrijk 94.5 112.0 +1:18
29 28 Ilkka Herola  Finland 94.0 111.9 +1:18
30 14 Mitja Oranič  Slovenië 93.5 109.2 +1:29
31 27 Bill Demong  Verenigde Staten 92.5 108.2 +1:33
31 5 Janne Ryynänen  Finland 93.5 108.2 +1:33
33 4 Tomáš Slavík  Tsjechië 94.0 108.1 +1:34
34 10 Todd Lodwick  Verenigde Staten 92.5 108.0 +1:34
35 41 Mikko Kokslien  Noorwegen 93.0 107.3 +1:37
35 18 Armin Bauer  Italië 92.5 107.3 +1:37
37 9 Mikke Leinonen  Finland 92.0 106.7 +1:39
38 34 Tim Hug  Zwitserland 91.5 106.5 +1:40
39 12 Gašper Berlot  Slovenië 92.5 106.3 +1:41
40 22 Samuel Costa  Italië 91.0 106.1 +1:42
41 36 Bryan Fletcher  Verenigde Staten 90.5 105.6 +1:44
42 8 Adam Cieślar  Polen 90.5 104.1 +1:50
43 15 Han Hendrik Piho  Estland 90.5 102.8 +1:55
44 32 Miroslav Dvořák  Tsjechië 89.5 101.8 +1:59
45 7 Karl-August Tiirmaa  Estland 89.5 99.9 +2:06
46 23 Taylor Fletcher  Verenigde Staten 85.5 92.9 +2:34

Langlaufen[bewerken | brontekst bewerken]

# Bib Naam Land Start Langlaufen Achterstand
Tijd #
1 1 Eric Frenzel  Duitsland 0:00 23:50.2 12
2 2 Akito Watabe  Japan 0:06 23:48.4 10 +4.2
3 20 Magnus Krog  Noorwegen 1:03 22:55.3 2 +8.1
4 25 Alessandro Pittin  Italië 1:12 22:47.5 1 +9.3
5 15 Magnus Moan  Noorwegen 0:48 23:14.9 4 +12.7
6 12 Johannes Rydzek  Duitsland 0:41 23:26.5 8 +17.3
7 21 Lukas Runggaldier  Italië 1:03 23:06.9 3 +19.7
8 19 Fabian Rießle  Duitsland 1:00 23:19.6 6 +29.4
9 6 Tino Edelmann  Duitsland 0:30 23:57.2 16 +37.0
10 9 Håvard Klemetsen  Noorwegen 0:35 23:53.4 14 +38.2
11 11 Christoph Bieler  Oostenrijk 0:38 23:52.4 13 +40.2
12 5 Lukas Klapfer  Oostenrijk 0:30 24:24.5 26 +1:04.3
13 35 Mikko Kokslien  Noorwegen 1:37 23:19.5 5 +1:06.3
14 36 Armin Bauer  Italië 1:37 23:19.7 7 +1:06.5
15 10 Yoshito Watabe  Japan 0:36 24:22.3 25 +1:08.1
16 29 Ilkka Herola  Finland 1:18 23:41.9 9 +1:09.7
17 17 Maxime Laheurte  Frankrijk 0:57 24:05.4 20 +1:12.2
18 23 Mario Stecher  Oostenrijk 1:08 23:54.8 15 +1:12.6
19 16 Wilhelm Denifl  Oostenrijk 0:56 24:10.4 24 +1:16.2
20 24 François Braud  Frankrijk 1:12 23:57.3 17 +1:19.1
21 7 Marjan Jelenko  Slovenië 0:30 24:53.2 32 +1:33.0
22 14 Hideaki Nagai  Japan 0:48 24:42.1 30 +1:39.9
23 22 Pavel Churavý  Tsjechië 1:06 24:26.1 27 +1:41.9
24 31 Bill Demong  Verenigde Staten 1:33 24:06.8 21 +1:49.6
25 33 Tomáš Slavík  Tsjechië 1:34 24:09.4 22 +1:53.2
26 41 Bryan Fletcher  Verenigde Staten 1:44 24:01.7 19 +1:55.5
27 38 Tim Hug  Zwitserland 1:40 24:09.4 23 +1:59.2
28 28 Sébastien Lacroix  Frankrijk 1:18 24:40.2 29 +2:08.0
29 44 Miroslav Dvořák  Tsjechië 1:59 23:59.6 18 +2:08.4
30 40 Samuel Costa  Italië 1:42 24:31.2 28 +2:23.0
31 4 Taihei Kato  Japan 0:30 25:45.0 39 +2:24.8
32 13 Tomáš Portýk  Tsjechië 0:47 25:30.2 36 +2:27.0
33 46 Taylor Fletcher  Verenigde Staten 2:34 23:48.9 11 +2:32.7
34 39 Gašper Berlot  Slovenië 1:41 24:44.9 31 +2:35.7
35 8 Jason Lamy-Chappuis  Frankrijk 0:31 25:56.7 41 +2:37.5
36 32 Janne Ryynänen  Finland 1:33 25:01.0 33 +2:43.8
37 30 Mitja Oranič  Slovenië 1:29 25:17.4 34 +2:56.2
38 26 Eetu Vähäsöyrinki  Finland 1:16 25:32.7 38 +2:58.5
39 42 Adam Cieślar  Polen 1:50 25:18.7 35 +3:18.5
40 37 Mikke Leinonen  Finland 1:39 25:30.3 37 +3:19.1
41 18 Kristjan Ilves  Estland 0:57 26:26.8 44 +3:33.6
42 27 Viktor Pasitsjnyk  Oekraïne 1:18 26:13.5 42 +3:41.3
43 43 Han Hendrik Piho  Estland 1:55 25:47.4 40 +3:52.2
44 45 Karl-August Tiirmaa  Estland 2:06 26:23.2 43 +4:39.0
45 3 Jevgeni Klimov  Rusland 0:27 28:04.0 45 +4:40.8
34 Todd Lodwick  Verenigde Staten 1:34 DNS