Football League Trophy 2010/11 – Wikipedia

De Football League Trophy 2010–11, bekend als de Johnstone’s Paint Trophy 2010–11 door sponsorredenen, was de 27ste editie van de Football League Trophy, een knock-outtoernooi voor Engelse clubs in League One en Two.

De eerste ronde werd gehouden in de week van 30 september 2010. Zestien teams hadden een Bye naar de tweede ronde . De Loting vond plaats op 14 augustus 2010 in een voetbalshow Soccer AM..[1]

Noord Sectie[bewerken | brontekst bewerken]

# Thuis Uitslag Bezoekers Toeschouwers
Noord-West
1 Macclesfield Town 1–0 Morecambe 720
2 Oldham Athletic 0–1 Shrewsbury Town 2.703
3 Port Vale 2–1 Rochdale 2,442
4 Tranmere Rovers 1–1 Accrington Stanley 2.020
Accrington Stanley wint met 5-3 na strafschoppen maar trok zich later terug
Noord-Oost
5 Hartlepool United 4–0 Northampton Town 1.359
6 Rotherham United 1–0 Lincoln City 1.677
7 Sheffield Wednesday 2–1 Notts County 10.551
8 Walsall 1–2 Chesterfield 1.793

Zuid-Sectie[bewerken | brontekst bewerken]

# Thuis Uitslag Bezoekers Toeschouwers
Zuid-West
1 Aldershot Town 2–0 Oxford United 1.607
2 Bournemouth 0–0 Torquay United 3.140
Torquay United wint met 3-0 na strafschoppen
3 Southampton 0–3 Swindon Town 8.333
4 Yeovil Town 1–3 Exeter City 2,954
Zuid-Oost
5 Brighton & Hove Albion 0–2 Leyton Orient 3.124
6 Charlton Athletic 1–0 Dagenham & Redbridge 4.630
7 Southend United 0–0 Gillingham 3.073
Southend United wint met 4-2 na strafschoppen
8 Stevenage 0–1 Brentford 1.916
Byes

Noord
Bradford City, Burton Albion, Bury, Carlisle United, Crewe Alexandra, Huddersfield Town, Peterborough United, Stockport County.

Zuid
Barnet, Bristol Rovers, Cheltenham Town, Colchester United, Hereford United, Milton Keynes Dons, Plymouth Argyle, Wycombe Wanderers.

De tweede ronde werd gespeeld in de week van 4 oktober 2010[2] . De loting werd gehouden op 6 september 2008.

Noord Sectie[bewerken | brontekst bewerken]

# Thuis Uitslag Bezoekers Toeschouwers
Noordwest
1 Tranmere Rovers 0-0 Stockport County 2.223
Tranmere Rovers wint met 4-3 na strafschoppen
2 Macclesfield Town 2–4 Crewe Alexandra 1.103
3 Bury 0–0 Shrewsbury Town 1.944
Bury wint met 6-5 na strafschoppen
4 Carlisle United 2–2 Port Vale 2,273
Carlisle United wint met 4-3 na strafschoppen
Noordoost
5 Burton Albion 1–2 Rotherham United 1.360
6 Hartlepool United 1–0 Bradford City 1.728
7 Sheffield Wednesday 2–2 Chesterfield 15.003
Sheffield Wednesday wint met 8-7 na strafschoppen
8 Huddersfield Town 3–2 Peterborough United 2.904

Zuid Sectie[bewerken | brontekst bewerken]

# Thuis Uitslag Bezoekers Toeschouwers
South-West
1 Bristol Rovers 1–0 Aldershot Town 4.050
2 Swindon Town 2–0 Torquay United 3.625
3 Cheltenham Town 0–2 Plymouth Argyle 1.597
4 Hereford United 0–3 Exeter City 1,286
Zuid-Oost
5 Colchester United 0–2 Wycombe Wanderers 2.379
6 Leyton Orient 0–0 Brentford 1.152
Brentford wint met 5-4 na strafschoppen
7 Milton Keynes Dons 1–2 Charlton Athletic 3.773
8 Barnet 1–3 Southend United 1.356

De kwartfinale (Regio) werd gespeeld in het week van 8 november 2010. De loting werd gehouden op 9 oktober 2010.[3][4]

Noord Sectie[bewerken | brontekst bewerken]

# Thuis Uitslag Bezoekers Toeschouwers
1 Carlisle United 3–1 Crewe Alexandra 2,142
2 Rotherham United 2–5 Huddersfield Town 2,185
3 Bury 0–1 Tranmere Rovers 1.961
4 Sheffield Wednesday 4–1 Hartlepool United 10.909

Zuid Sectie[bewerken | brontekst bewerken]

# Thuis Uitslag Bezoekers Toeschouwers
1 Swindon Town 1–1 Brentford 3.469
Brentford wint met 4-2 na strafschoppen
2 Plymouth Argyle 1–2 Exeter City 9.431
3 Southend United 0–1 Charlton Athletic 4.373
4 Wycombe Wanderers 3–6 Bristol Rovers 1.591

De regionale Halve finale werd gespeeld in de week van 29 november 2010. De loting werd gehouden op 14 november 2010. .[5]

Noord sectie[bewerken | brontekst bewerken]

# Thuis Uitslag Bezoekers Toeschouwers
1 Tranmere Rovers 0–2 Huddersfield Town 2.598
2 Carlisle United 3–1 Sheffield Wednesday 3.149

Zuid-Sectie[bewerken | brontekst bewerken]

# Thuis Uitslag Bezoekers Toeschouwers
1 Brentford 0–0 Charlton Athletic 2.783
Brentford wint met 3-1 na strafschoppen
2 Bristol Rovers 2–2 Exeter City 3.881
Exeter City wint met 5-4 na strafschoppen

De regio finale (die dient als de halve finale voor het hele toernooi) werd gespeeld over twee wedstrijden, thuis en uit. Het heenduel werd gespeeld in de week van 17 januari 2011.; De return werd gespeeld op 8 februari 2011

Noord-Sectie[bewerken | brontekst bewerken]


18 januari 2011
19:45 GMT
Carlisle United 4 – 0 Huddersfield Town Toeschouwers: 3.706
Scheidsrechter: Eddie Ilderton
Marshall  19′
Taiwo  23′
Murphy  62′
Michalík  65′
Verslag
   
 

8 februari 2011
19:45 GMT
Huddersfield Town 3-0 Carlisle United Toeschouwers: 6.528
Scheidsrechter: Steve Tanner
Pilkington  30′
Lee  70′ 81′
   
 

Carlisle United wint met 4-3 over twee wedstrijden

Zuid-Sectie[bewerken | brontekst bewerken]


17 januari 2011
19:45 GMT
Brentford 1 – 1 Exeter City Toeschouwers: 3.093
Scheidsrechter: Mark Haywood
Alexander  64′ Verslag Cureton  39′
   
 

7 februari 2011
19:45 GMT
Exeter City 1-2 Brentford Scheidsrechter: Kevin Wright
Nardiello  90+5′ Verslag Saunders  20′
Alexander  26′
   
 

Brentford wint met 3-2 over twee wedstrijden

De finale wordt gespeeld in het Wembley Stadium.


3 april 2011
13:30 GMT
Brentford 0 – 1 Carlisle United Wembley Stadium, Londen
Toeschouwers: 40.476
Scheidsrechter: Salisbury
Verslag Peter Murphy  12′
  1. “Byes toegekend”. Football League. Retrieved 6 augustus 2010.
  2. “Loting 2e ronde”. BBC Sport. Retrieved 4 September 2010.
  3. “Loting 3e ronde”. The Football League. 9 October 2010. Retrieved 9 October 2010.
  4. “Johnstone’s Paint Trophy third round draw”. BBC Sport. 9 October 2010. Retrieved 9 October 2010.
  5. “Loting vierde Ronde”. The Football League. 13 November 2010. Retrieved 15 November 2010.