Lijst van planetoïden 10201-10300 – Wikipedia

Uit Wikipedia, de vrije encyclopedie

(Doorverwezen vanaf Lijst van planetoiden 10201-10300)

Naar navigatie springen
Naar zoeken springen

Dit is een lijst van planetoïden 10201-10300. Voor de volledige lijst zie de lijst van planetoïden.

Naam Voorlopige naamgeving Datum ontdekking Ontdekker
(10201) Korado 1997 NL6 12 juli 1997 Farra d’Isonzo
(10202) – 1997 PE 1 augustus 1997 NEAT
(10203) Flinders 1997 PQ 1 augustus 1997 F. B. Zoltowski
(10204) Turing 1997 PK1 1 augustus 1997 P. G. Comba
(10205) Pokorný 1997 PX1 7 augustus 1997 M. Tichý, Z. Moravec
(10206) – 1997 PC2 7 augustus 1997 L. L. Amburgey
(10207) Comeniana 1997 QA 16 augustus 1997 L. Kornoš, P. Kolény
(10208) – 1997 QN1 30 augustus 1997 Stroncone
(10209) Izanaki 1997 QY1 24 augustus 1997 Y. Shimizu, T. Urata
(10210) Nathues 1997 QV3 30 augustus 1997 ODAS
(10211) La Spezia 1997 RG3 6 september 1997 Monte Viseggi
(10212) – 1997 RA7 3 september 1997 S. P. Laurie
(10213) Koukolík 1997 RK7 10 september 1997 M. Tichý, Z. Moravec
(10214) – 1997 RT9 10 september 1997 T. Pauwels
(10215) Lavilledemirmont 1997 SQ 20 september 1997 L. Šarounová
(10216) Popastro 1997 SN3 22 september 1997 S. P. Laurie
(10217) Richardcook 1997 SN4 27 september 1997 NEAT
(10218) Bierstadt 1997 SJ23 29 september 1997 Spacewatch
(10219) Penco 1997 UJ5 25 oktober 1997 L. Tesi, A. Boattini
(10220) Pigott 1997 UG7 20 oktober 1997 R. A. Tucker
(10221) Kubrick 1997 UM9 28 oktober 1997 P. Pravec
(10222) Klotz 1997 UV10 29 oktober 1997 C. Buil
(10223) Zashikiwarashi 1997 UD11 31 oktober 1997 T. Urata
(10224) – 1997 UK22 26 oktober 1997 N. Sato
(10225) – 1997 VQ1 1 november 1997 S. Ueda, H. Kaneda
(10226) Seishika 1997 VK5 8 november 1997 T. Kobayashi
(10227) Izanami 1997 VO6 4 november 1997 T. Kagawa, T. Urata
(10228) – 1997 VY8 1 november 1997 S. Ueda, H. Kaneda
(10229) – 1997 WR3 19 november 1997 Y. Shimizu, T. Urata
(10230) – 1997 WU35 29 november 1997 LINEAR
(10231) – 1997 WQ37 29 november 1997 LINEAR
(10232) – 1997 WR49 26 november 1997 LINEAR
(10233) Le Creusot 1997 XQ2 5 december 1997 J.-C. Merlin
(10234) Sixtygarden 1997 YB8 27 december 1997 J. Tichá, M. Tichý
(10235) – 1998 QR37 17 augustus 1998 LINEAR
(10236) – 1998 QA93 28 augustus 1998 LINEAR
(10237) Adzic 1998 SJ119 26 september 1998 LINEAR
(10238) – 1998 SO140 26 september 1998 LINEAR
(10239) Hermann 1998 TY30 10 oktober 1998 LONEOS
(10240) – 1998 VW34 12 november 1998 S. Ueda, H. Kaneda
(10241) Miličević 1999 AU6 9 januari 1999 K. Korlević
(10242) Wasserkuppe 2808 P-L 24 september 1960 C. J. van Houten, I. van Houten-Groeneveld, T. Gehrels
(10243) Hohe Meissner 3553 P-L) 22 oktober 1960 C. J. van Houten, I. van Houten-Groeneveld, T. Gehrels
(10244) Thüringer Wald 4668 P-L 26 september 1960 C. J. van Houten, I. van Houten-Groeneveld, T. Gehrels
(10245) Inselsberg 6071 P-L) 24 september 1960 C. J. van Houten, I. van Houten-Groeneveld, T. Gehrels
(10246) Frankenwald 6381 P-L) 24 september 1960 C. J. van Houten, I. van Houten-Groeneveld, T. Gehrels
(10247) Amphiaraos 6629 P-L 24 september 1960 C. J. van Houten, I. van Houten-Groeneveld, T. Gehrels
(10248) Fichtelgebirge 7639 P-L 17 oktober 1960 C. J. van Houten, I. van Houten-Groeneveld, T. Gehrels
(10249) Harz 9515 P-L) 17 oktober 1960 C. J. van Houten, I. van Houten-Groeneveld, T. Gehrels
(10250) Hellahaasse 1252 T-1) 25 maart 1971 C. J. van Houten, I. van Houten-Groeneveld, T. Gehrels
(10251) Mulisch 3089 T-1 26 maart 1971 C. J. van Houten, I. van Houten-Groeneveld, T. Gehrels
(10252) – 4164 T-1) 26 maart 1971 C. J. van Houten, I. van Houten-Groeneveld, T. Gehrels
(10253) Westerwald 2116 T-2 29 september 1973 C. J. van Houten, I. van Houten-Groeneveld, T. Gehrels
(10254) Hunsrück 2314 T-2) 29 september 1973 C. J. van Houten, I. van Houten-Groeneveld, T. Gehrels
(10255) Taunus 3398 T-3 16 oktober 1977 C. J. van Houten, I. van Houten-Groeneveld, T. Gehrels
(10256) Vredevoogd 4157 T-3 16 oktober 1977 C. J. van Houten, I. van Houten-Groeneveld, T. Gehrels
(10257) Garecynthia 4333 T-3) 16 oktober 1977 C. J. van Houten, I. van Houten-Groeneveld, T. Gehrels
(10258) – 1940 AB 6 januari 1940 G. Kulin
(10259) Osipovyurij 1972 HL 18 april 1972 T. M. Smirnova
(10260) – 1972 TC 4 oktober 1972 L. Kohoutek
(10261) Nikdollezhal’ 1974 QF1 22 augustus 1974 L. V. Zhuravleva
(10262) Samoilov 1975 TQ3 3 oktober 1975 L. I. Chernykh
(10263) Vadimsimona 1976 SE5 24 september 1976 N. S. Chernykh
(10264) Marov 1978 PH3 8 augustus 1978 N. S. Chernykh
(10265) Gunnarsson 1978 RY6 2 september 1978 C.-I. Lagerkvist
(10266) Vladishukhov 1978 SA7 26 september 1978 L. V. Zhuravleva
(10267) – 1978 VD7 7 november 1978 E. F. Helin, S. J. Bus
(10268) – 1979 HW6 26 april 1979 Perth Observatory
(10269) Tusi 1979 SU11 24 september 1979 N. S. Chernykh
(10270) Skoglöv 1980 FX3 16 maart 1980 C.-I. Lagerkvist
(10271) – 1980 TV2 14 oktober 1980 H. Debehogne, L. Houziaux
(10272) – 1981 EF13 1 maart 1981 S. J. Bus
(10273) – 1981 ED14 1 maart 1981 S. J. Bus
(10274) – 1981 ET15 1 maart 1981 S. J. Bus
(10275) – 1981 EC16 1 maart 1981 S. J. Bus
(10276) – 1981 EK23 3 maart 1981 S. J. Bus
(10277) – 1981 EC27 2 maart 1981 S. J. Bus
(10278) – 1981 EW30 2 maart 1981 S. J. Bus
(10279) – 1981 ET42 2 maart 1981 S. J. Bus
(10280) – 1981 EA43 2 maart 1981 S. J. Bus
(10281) – 1981 EE45 11 maart 1981 S. J. Bus
(10282) – 1981 ET46 2 maart 1981 S. J. Bus
(10283) Cromer 1981 JE2 5 mei 1981 C. S. Shoemaker
(10284) – 1981 QY2 24 augustus 1981 H. Debehogne
(10285) Renémichelsen 1982 QX1 17 augustus 1982 C.-I. Lagerkvist
(10286) Shnollia 1982 SM6 16 september 1982 L. I. Chernykh
(10287) Smale 1982 UK7 21 oktober 1982 L. G. Karachkina
(10288) Saville 1983 WN 28 november 1983 E. Bowell
(10289) Geoffperry 1984 QS 24 augustus 1984 Oak Ridge Observatory
(10290) Kettering 1985 SR 17 september 1985 Oak Ridge Observatory
(10291) – 1985 UT 20 oktober 1985 A. Mrkos
(10292) – 1986 PM 2 augustus 1986 INAS
(10293) Pribina 1986 TU6 5 oktober 1986 M. Antal
(10294) – 1988 AA2 14 januari 1988 A. Mrkos
(10295) Hippolyta 1988 GB 12 april 1988 C. S. Shoemaker, E. M. Shoemaker
(10296) – 1988 RQ12 14 september 1988 S. J. Bus
(10297) – 1988 RJ13 14 september 1988 S. J. Bus
(10298) – 1988 SU2 16 september 1988 S. J. Bus
(10299) – 1988 VS3 13 november 1988 Y. Oshima
(10300) Tanakadate 1989 EG1 6 maart 1989 T. Seki