Biatlon op de Paralympische Winterspelen 2014

Biatlon was een van de onderdelen die op het programma stonden tijdens de Paralympische Winterspelen 2014 in het Russische Sotsji. De wedstrijden werden gehouden in het Laura Biathlon & Ski Complex te Krasnaja Poljana van 8 tot en met 14 maart 2014.

Op het programma stonden achttien onderdelen, negen voor mannen en negen voor vrouwen.

Mannen
  • 7,5 km
    • Staand
    • Visueel beperkt
    • Zittend
  • 12,5 km
    • Staand
    • Visueel beperkt
    • Zittend
  • 15 km
    • Zittend
    • Visueel beperkt
    • Staand
Vrouwen
  • 6 km
    • Staand
    • Visueel beperkt
    • Zittend
  • 10 km
    • Staand
    • Visueel beperkt
    • Zittend
  • 12,5 km
    • Zittend
    • Visueel beperkt
    • Staand

7,5 km[bewerken | brontekst bewerken]

zittend[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Roman Petushkov  RUS 21:03.7 0
2 Maksym Yarovyi  UKR 21:11.9 0
3 Kozo Kubo  JPN 21:45.6 0

blind[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Vitaliy Lukyanenko  UKR 20:18.8 0
2 Nikolay Polukhin  RUS 20:29.8 1
3 Vasili Shaptsiaboi  BLR 21:06.6 1

staand[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Vladislav Lekomtcev  RUS 19:13.7 1
2 Mark Arendz  CAN 19:14.4 1
3 Azat Karachurin  RUS 19:14.9 1

12,5 km[bewerken | brontekst bewerken]

zittend[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Roman Petushkov  RUS 34:48.8 0
2 Alexey Bychenok  RUS 35:29.7 0
3 Grigory Murygin  RUS 35:59.6 1

blind[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Vitaliy Lukyanenko  UKR 31:04.0 0
2 Nikolay Polukhin  RUS 31:14.3 1
3 Vasili Shaptsiaboi  BLR 31:59.0 4

staand[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Azat Karachurin  RUS 29:30.0 1
2 Nils-Erik Ulset  NOR 30:24.6 2
3 Mark Arendz  CAN 30:31.0 1

15 km[bewerken | brontekst bewerken]

zittend[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Roman Petushkov  RUS 42:20.8 0
2 Grigory Murygin  RUS} 44:25.7 2
3 Aleksandr Davidovich  RUS 44:46.2 0

blind[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Nikolay Polukhin  RUS 36:42.9 0
2 Anatolii Kovalevskyi  UKR 38:18.2 1
3 Vitaliy Lukyanenko  UKR 38:21.6 1
Stanislav Chokhlaev  RUS 38:21.6 1

staand[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Grygorii Vovchynskyi  UKR 37:41.1 0
2 Nils-Erik Ulset  NOR 37:44.2 0
3 Kirill Mikhaylov  RUS 37:45.6 0

6 km[bewerken | brontekst bewerken]

zittend[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Andrea Eskau  GER 19:12.4 0
2 Svetlana Konovalova  RUS 19:31.1 1
3 Olena Iurkovska  UKR 19:39.6 0

blind[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Mikhalina Lysova  RUS 20:03.2 0
2 Iuliia Budaleeva  RUS 20:31.7 2
3 Oksana Shyshkova  UKR 21:14.5 0

staand[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Alena Kaufman  RUS 18:27.2 0
2 Anna Milenina  RUS 18:57.4 2
3 Iuliia Batenkova  UKR 19:17.7 1

10 km[bewerken | brontekst bewerken]

zittend[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Anja Wicker  GER 32:54.4 0
2 Svetlana Konovalova  RUS 33:36.7 1
3 Lyudmyla Pavlenko  UKR 34:22.6 2

blind[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Mikhalina Lysova  RUS 30:11.5 1
2 Iuliia Budaleeva  RUS 30:38.9 1
3 Oksana Shyshkova  UKR 35:01.4 4

staand[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Alena Kaufman  RUS 29:57.1 1
2 Oleksandra Kononova  UKR 30:33.7 1
3 Natalia Bratiuk  RUS 30:57.6 1

12,5 km[bewerken | brontekst bewerken]

zittend[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Svetlana Konovalova  RUS 40:44.0 0
2 Anja Wicker  GER 41:27.1 0
3 Olena Iurkovska  UKR 41:30.8 0

blind[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Iuliia Budaleeva  RUS 35:25.9 0
2 Mikhalina Lysova  RUS 37:21.0 1
3 Oksana Shyshkova  UKR 37:48.8 0

staand[bewerken | brontekst bewerken]

Rank Naam Land Tijd Gemiste schoten
1 Oleksandra Kononova  UKR 40:30.6 1
2 Alena Kaufman  RUS 40:32.7 1
3 Natalia Bratiuk  RUS 41:00.9 0