Nacht van de Atletiek 2013

De Nacht van de Atletiek 2013 was een atletiektoernooi dat op 13 juli 2013 plaatsvond. Deze wedstrijd werd gehouden in het Stadion De Veen in Heusden.

Hoofdprogramma[bewerken | brontekst bewerken]

Mannen[bewerken | brontekst bewerken]

200 m[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (tijd)
1 Steven Colvert  IRL 20,87 s SB
2 Obakeng Ngwigwa  BOT 21,07 s SB
3 Dennis Spillekom  NED 21,15 s
400 m[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (tijd)
1 David Verburg  USA 45,43 s
2 Kind Butler  USA 45,50 s
3 Jonathan Borlée  BEL 45,62 s
800 m[bewerken | brontekst bewerken]

Serie A

rang atleet land prestatie (tijd)
1 Abdulaziz Mohammed  KSA 1.44,36 PB
2 Charles Jock  USA 1.45,84
3 Alex Rowe  AUS 1.46,01

Serie B

rang atleet land prestatie (tijd)
1 Casimir Loxsom  USA 1.45,98 SB
2 Gideon Kipngetich  KEN 1.46,38 PB
3 Jamaal James  TRI 1.47,11 SB
1500 m[bewerken | brontekst bewerken]

Serie A

rang atleet land prestatie (tijd)
1 Jordan McNamara  USA 3.35,39
2 David Bustos  ESP 3.35,69 SB
3 Abdalaati Iguider  MAR 3.35,74

Serie B

rang atleet land prestatie (tijd)
1 Matt Elliott  USA 3.37,07 SB
2 Aman Kadi  ETH 3.37,54
3 Kim Ruell  BEL 3.37,62 PB
5000 m[bewerken | brontekst bewerken]

Serie A

rang atleet land prestatie (tijd)
1 Albert Rop  BRN 12.59,43 NR
2 Ben St Lawrence  AUS 13.10,83 SB
3 Ben True  USA 13.11,59 PB

Serie B

rang atleet land prestatie (tijd)
1 Meshack Letim  KEN 13.27,33 PB
2 Elliott Heath  USA 13.27,60 SB
3 Maverick Darling  USA 13.27,93 PB
400 m (Triatlon)[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (tijd) punten (triatlon)
1 Eelco Sintnicolaas  NED 67,23 s 882 p
2 Andrej Krawtsjanka  BLR 62,17 s PB 854 p
3 Mikhail Logvinenko  RUS 61,82 s SB 840 p
Verspringen (Triatlon)[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (afstand) punten (triatlon)
1 Andrej Krawtsjanka  BLR 7,53 m 942 p
2 Ingmar Vos  NED 7,30 m 886 p
3 Mikhail Logvinenko  RUS 7,07 m 830 p
Speerwerpen (Triatlon)[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (afstand) punten (triatlon)
1 Arne Broeders  BEL 67,23 m PB 847 p
2 Andrej Krawtsjanka  BLR 62,17 m 771 p
3 Ingmar Vos  NED 61,82 m SB 765 p
Uitslag triatlon[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (punten)
1 Andrej Krawtsjanka  BLR 2567 p
2 Ingmar Vos  NED 2411 p
2 Eelco Sintnicolaas  NED 2411 p
110 m horden[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (tijd)
1 Andrew Riley  JAM 13,39 s
2 Shane Brathwaite  BAR 13,50 s
3 Spencer Adams  USA 13,57 s
Verspringen[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (afstand)
1 Ignisious Gaisah  NED 7,93 m
2 Damar Forbes  JAM 7,80 m
3 Morten Jensen  DEN 7,59 m
Speerwerpen[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (afstand)
1 Roman Avramenko  UKR 84,23 m
2 Qinggang Zhao  CHN 80,85 m
3 Ivan Zajtsev  BLR 80,26 m
Kogelstoten[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (afstand)
1 Patrick Cronie  NED 18,02 m
2 Jurgen Verbrugghe  BEL 17,42 m SB
3 Tom Corstjens  NED 17,30 m SB

Vrouwen[bewerken | brontekst bewerken]

200 m[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (tijd)
1 Aleen Bailey  JAM 23,25 s
2 Olivia Borlée  BEL 23,37 s
3 Justien Grillet  BEL 23,85 s PB
800 m[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (tijd)
1 Sifan Hassan  NED 2.00,86 PB
2 Ajee’ Wilson  USA 2.02,24
3 Kelly Hetherington  AUS 2.02,54
1500 m[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (tijd)
1 Meraf Bahta  ERI 4.05,11 NR
2 Axumawit Embaye  ETH 4.05,16 PB
3 Semberi Teferi  ETH 4.05,35 PB
100 m horden[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (tijd)
1 Kristi Castlin  USA 12,77 s
2 Yvette Lewis  USA 12,96 s
3 Loreal Smith  USA 13,01 s
400 m horden[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (tijd)
1 Turquoise Thompson  USA 55,47 s
2 Cassandra Tate  USA 55,71 s
3 Lauren Boden  AUS 55,84 s
Hoogspringen[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (hoogte)
1 Mirela Demireva  BUL 1,89 m
1 Levern Spencer  LCA 1,89 m
3 Inika Mcpherson  USA 1,86 m
Polsstokhoogspringen[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (hoogte)
1 Mary Saxer  USA 4,60 m
2 Nicole Büchler  SUI 4,50 m
3 Femke Pluim  NED 4,30 m PB
Kogelstoten[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (afstand)
1 Josephine Terlecki  GER 18,22 m
2 Nadine Kleinert  GER 17,85 m
3 Melissa Boekelman  NED 17,06 m

Gemengd[bewerken | brontekst bewerken]

Kogelstoten[bewerken | brontekst bewerken]
rang atleet land prestatie (afstand)
1 Josephine Terlecki
Jurgen Verbrugghe
 GER
 BEL
35,64 m
2 Melissa Boekelman
Tom Corstjens
 NED
 NED
34,36 m SB
3 Nadine Kleinert
Hans Van Alphen
 GER
 BEL
32,63 m SB
  • AR = Werelddeelrecord (Area Record)
  • MR = Evenementsrecord (Meeting Record)
  • SB = Beste persoonlijke seizoensprestatie (Seasonal Best)
  • PB = Persoonlijk record (Personal Best)
  • NR = Nationaal record (National Record)
  • ER = Europees record (European Record)
  • WL = ‘s Werelds beste seizoensprestatie (World Leading)
  • WJ = Wereld juniorenrecord (World Junior Record)
  • WR = Wereldrecord (World Record)