Mistrzostwa Świata w Wioślarstwie 2009 – dwójka podwójna kobiet – Wikipedia, wolna encyklopedia
« Mistrzostwa Świata w Wioślarstwie 2009 » |
||
---|---|---|
Zwycięzcy konkurencji | ||
Magdalena Fularczyk Julia Michalska |
||
Anna Bebington Annabel Vernon |
||
Rumjana Nejkowa Miglena Markowa |
||
Konkurencje | ||
Jedynka | mężczyźni | kobiety |
Jedynka wagi lekkiej | mężczyźni | kobiety |
Dwójka bez sternika | mężczyźni | kobiety |
Dwójka podwójna | mężczyźni | kobiety |
Dwójka podwójna wagi lekkiej |
mężczyźni | kobiety |
Dwójka bez sternika wagi lekkiej | mężczyźni | |
Dwójka ze sternikiem | mężczyźni | |
Czwórka bez sternika | mężczyźni | kobiety |
Czwórka podwójna | mężczyźni | kobiety |
Czwórka podwójna wagi lekkiej | mężczyźni | kobiety |
Czwórka bez sternika wagi lekkiej |
mężczyźni | |
Ósemka | mężczyźni | kobiety |
Ósemka wagi lekkiej | mężczyźni |
Dwójka podwójna kobiet (W2x) – konkurencja rozgrywana podczas Mistrzostw Świata w Wioślarstwie 2009 w Poznaniu między 23 a 30 sierpnia na Torze Regatowym Malta.
Wszystkie godziny w czasie letnim (UTC+2)
Godzina | Wydarzenie | Runda |
---|---|---|
Niedziela, 23 sierpnia 2009 | 11:18-11:36 | Eliminacje |
Wtorek, 25 sierpnia 2009 | 12:00-12:06 | Repasaże |
Czwartek, 27 sierpnia 2009 | 14:05-14:21 | Półfinały A/B |
Sobota, 29 sierpnia 2009 | 15:00-15:06 | Finał B |
Sobota, 29 sierpnia 2009 | 12:03-12:09 | Finał A |
Złoto | Srebro | Brąz |
Magdalena Fularczyk Julia Michalska |
Anna Bebington Annabel Vernon |
Rumjana Nejkowa Miglena Markowa |
Eliminacje[edytuj | edytuj kod]
Reguła kwalifikacji: 1-3 → PA/B, 4.. → R
Eliminacje 1[edytuj | edytuj kod]
Miejsce | Zawodnik | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
1 | Anna Bebington Annabel Vernon |
7:07,52 | PA/B | |
2 | Rumjana Nejkowa Miglena Markowa |
7:12,74 | PA/B | |
3 | Sanna Stén Minna Nieminen |
7:14,22 | PA/B | |
4 | Kaciaryna Szlupska Nastaśsia Fadziejenka |
7:24,19 | R | |
5 | Lina Šaltytė Gabrielė Albertavičiūtė |
7:27,61 | R |
Eliminacje 2[edytuj | edytuj kod]
Miejsce | Zawodnik | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
1 | Sally Kehoe Philippa Savage |
7:04,71 | PA/B | |
2 | Megan Kalmoe Ellen Tomek |
7:07,18 | PA/B | |
3 | Sophie Dunsing Tina Manker |
7:11,43 | PA/B | |
4 | Natalija Ryżkowa Natalija Lalczuk |
7:19,87 | R |
Eliminacje 3[edytuj | edytuj kod]
Miejsce | Zawodnik | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
1 | Magdalena Fularczyk Julia Michalska |
7:05,24 | PA/B | |
2 | Jitka Antošová Lenka Antošová |
7:09,88 | PA/B | |
3 | Anna Reymer Paula Twining |
7:13,97 | PA/B | |
4 | Fie Graugaard-Udby Lea Jakobsen |
7:20,43 | R |
Repasaże[edytuj | edytuj kod]
Reguła kwalifikacji: 1-3 → PA/B, 4… → FC
Miejsce | Zawodnik | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
1 | Natalija Ryżkowa Natalija Lalczuk |
7:33,55 | PA/B | |
2 | Fie Graugaard-Udby Lea Jakobsen |
7:35,53 | PA/B | |
3 | Kaciaryna Szlupska Nastaśsia Fadziejenka |
7:38,08 | PA/B | |
4 | Lina Šaltytė Gabrielė Albertavičiūtė |
7:46,44 |
Półfinały A/B[edytuj | edytuj kod]
Reguła kwalifikacji: 1-3 → FA, 4… → FB
Półfinały A/B 1[edytuj | edytuj kod]
Miejsce | Zawodnik | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
1 | Anna Bebington Annabel Vernon |
6:55,08 | FA | |
2 | Sally Kehoe Philippa Savage |
6:56,09 | FA | |
3 | Jitka Antošová Lenka Antošová |
6:56,98 | FA | |
4 | Sophie Dunsing Tina Manker |
6:57,17 | FB | |
5 | Natalija Ryżkowa Natalija Lalczuk |
7:10,18 | FB | |
6 | Kaciaryna Szlupska Nastaśsia Fadziejenka |
7:15,70 | FB |
Półfinały A/B 2[edytuj | edytuj kod]
Miejsce | Zawodnik | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
1 | Magdalena Fularczyk Julia Michalska |
6:57,76 | FA | |
2 | Megan Kalmoe Ellen Tomek |
7:00,81 | FA | |
3 | Rumjana Nejkowa Miglena Markowa |
7:03,73 | FA | |
4 | Anna Reymer Paula Twining |
7:07,18 | FB | |
5 | Sanna Stén Minna Nieminen |
7:08,22 | FB | |
6 | Fie Graugaard-Udby Lea Jakobsen |
7:13,52 | FB |
Finał B[edytuj | edytuj kod]
Miejsce | Zawodnik | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
1 | Anna Reymer Paula Twining |
6:58,70 | ||
2 | Sophie Dunsing Tina Manker |
6:58,82 | ||
3 | Sanna Stén Minna Nieminen |
6:59,51 | ||
4 | Fie Graugaard-Udby Lea Jakobsen |
7:03,49 | ||
5 | Natalija Ryżkowa Natalija Lalczuk |
7:04,17 | ||
6 | Kaciaryna Szlupska Nastaśsia Fadziejenka |
7:08,11 |
Finał A[edytuj | edytuj kod]
Miejsce | Zawodnik | Kraj | Czas | Uwagi |
---|---|---|---|---|
Magdalena Fularczyk Julia Michalska |
6:47,18 | |||
Anna Bebington Annabel Vernon |
6:48,82 | |||
Rumjana Nejkowa Miglena Markowa |
6:50,16 | |||
4 | Sally Kehoe Philippa Savage |
6:52,18 | ||
5 | Jitka Antošová Lenka Antošová |
6:53,48 | ||
6 | Megan Kalmoe Ellen Tomek |
6:54,16 |
- Oficjalna strona Mistrzostwa Świata w Wioślarstwie 2009. wioslarstwo.poznan.pl. [zarchiwizowane z tego adresu (2016-03-06)]. (ang.)
- Program Mistrzostw Świata w Wioślarstwie 2009. wioslarstwo.poznan.pl. [zarchiwizowane z tego adresu (2016-03-05)]. (ang.)
- Wyniki poszczególnych konkurencji podczas Mistrzostw Świata w Wioślarstwie 2009 (ang.)
Recent Comments