Puchar Europy Zdobywców Pucharów siatkarzy 1991/1992 – 20. sezon Puchar Europy Zdobywców Pucharów rozgrywanego od 1972 roku, organizowanego przez Europejską Konfederację Piłki Siatkowej (CEV) w ramach europejskich pucharów dla męskich klubowych zespołów siatkarskich „starego kontynentu”.
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
02.11
Sporting CP
3:0
Rentokil ZVH
15:9, 15:9, 15:8
09.11
Rentokil ZVH
3:0
Sporting CP
15:7, 15:12, 15:11
02.11
Cisneros Santa Cruz
1:3
VT Desimpel Torhout
15:10, 12:15, 8:15, 7:15
09.11
VT Desimpel Torhout
3:1
Cisneros Santa Cruz
11:15, 15:6, 15:4, 15:7
02.11
Post TSC Berlin
0:3
Vojvodina Nowy Sad
11:15, 6:15, 11:15
09.11
Vojvodina Nowy Sad
3:1
Post TSC Berlin
15:8, 15:8, 14:16, 15:1
02.11
VSC Zlín
2:3
Hylte VBK Torop
9:15, 15:6, 12:15, 15:8, 16:17
09.11
Hylte VBK Torop
2:3
VSC Zlín
15:13, 5:15, 13:15, 15:7, 12:15
02.11
Donaukraft Wiedeń
3:0
Hapoel Bat Jam
15:7, 15:3, 15:7
09.11
Hapoel Bat Jam
0:3
Donaukraft Wiedeń
5:15, 11:15, 4:15
02.11
Tarmo Varkauden
3:0
Brøstadbotn IL
15:11, 15:3, 15:12
09.11
Brøstadbotn IL
3:2
Tarmo Varkauden
9:15, 9:15, 15:9, 15:6, 15:11
02.11
CV Andorra
3:0
VC Strassen
15:3, 15:6, 15:1
09.11
VC Strassen
0:3
CV Andorra
6:15, 6:15, 6:15
02.11
Universitatea Krajowa
1:3
VSC Nyiregyhazi
13:15, 15:6, 8:15, 12:15
09.11
VSC Nyiregyhazi
3:0
Universitatea Krajowa
15:5, 15:9, 15:13
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
07.12
Sporting CP
0:3
Mediolanum Milan
9:15, 12:15, 11:15
14.12
Mediolanum Milan
3:0
Sporting CP
15:4, 15:8, 15:11
07.12
VT Desimpel Torhout
3:1
Vojvodina Nowy Sad
9:15, 15:9, 15:5, 15:7
14.12
Vojvodina Nowy Sad
3:1
VT Desimpel Torhout
15:9, 15:8, 13:15, 15:10
07.12
VSC Zlín
0:3
AS Fréjus
5:15, 10:15, 11:15
14.12
AS Fréjus
3:0
VSC Zlín
15:5, 15:4, 15:7
07.12
AZS Częstochowa
0:3
Ziraat Bankası Ankara
8:15, 15:17, 10:15
14.12
Ziraat Bankası Ankara
1:3
AZS Częstochowa
15:13, 13:15, 9:15, 14:16
07.12
Gabeca Montichiari
3:0
Donaukraft Wiedeń
15:6, 15:11, 15:3
14.12
Donaukraft Wiedeń
1:3
Gabeca Montichiari
12:15, 10:15, 17:16, 14:16
07.12
Tarmo Varkauden
0:3
Moerser SC
9:15, 10:15, 13:15
14.12
Moerser SC
3:1
Tarmo Varkauden
15:4, 15:10, 13:15, 15:12
07.12
Panathinaikos Ateny
3:0
CSKA Sofia
15:13, 15:8, 15:8
14.12
CSKA Sofia
3:0
Panathinaikos Ateny
15:13, 15:12, 15:11
07.12
CV Andorra
3:0
VSC Nyiregyhazi
15:12, 15:13, 15:2
14.12
VSC Nyiregyhazi
3:1
CV Andorra
11:15, 15:3, 15:4, 15:11
Grupa A [ edytuj | edytuj kod]
Wyniki
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
08.01
Ziraat Bankasi Ankara
3:1
AS Frejus
15:9, 6:15, 15:13, 15:12
08.01
VT Desimpel Torhout
0:3
Mediolanum Milano
4:15, 12:15, 10:15
15.01
AS Frejus
2:3
VT Desimpel Torhout
11:15, 15:10, 15:8, 4:15, 11:15
15.01
Mediolanum Milano
3:0
Ziraat Bankasi Ankara
15:6, 15:3, 15:9
22.01
VT Desimpel Torhout
3:0
Ziraat Bankasi Ankara
16:14, 15:8, 15:10
22.01
AS Frejus
2:3
Mediolanum Milano
15:12, 15:9, 13:15, 9:15, 16:17
29.01
AS Frejus
3:1
Ziraat Bankasi Ankara
16:14, 15:8, 12:15, 15:13
29.01
Mediolanum Milano
3:0
VT Desimpel Torhout
15:5, 15:3, 15:5
05.02
VT Desimpel Torhout
3:1
AS Frejus
15:6, 7:15, 15:6, 15:13
05.02
Ziraat Bankasi Ankara
0:3
Mediolanum Milano
10:15, 10:15, 6:15
12.02
Ziraat Bankasi Ankara
3:2
VT Desimpel Torhout
6:15, 14:16, 15:5, 15:12, 15:13
12.02
Mediolanum Milano
1:3
AS Frejus
15:17, 17:15, 13:15, 12:15
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
1
Mediolanum Milano
11
6
5
1
16
5
11
2
VT Desimpel Torhout
9
6
3
3
11
12
−1
3
AS Frejus
8
6
2
4
12
14
−2
4
Ziraat Bankasi Ankara
8
6
2
4
7
15
−8
Grupa B [ edytuj | edytuj kod]
Wyniki
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
08.01
Gabeca Montichiari
3:1
Panathinaikos Ateny
15:5, 15:4, 12:15, 15:9
08.01
CV Andorra
1:3
Moerser SC
15:8, 3:15, 4:15, 11:15
15.01
CV Andorra
0:3
Gabeca Montichiari
1:15, 12:15, 13:15
15.01
Moerser SC
3:1
Panathinaikos Ateny
15:11, 9:15, 15:5, 15:3
22.01
Gabeca Montichiari
3:2
Moerser SC
10:15, 15:13, 14:16, 15:3, 17:15
22.01
Panathinaikos Ateny
3:0
CV Andorra
15:8, 15:3, 15:8
29.01
Moerser SC
3:2
Gabeca Montichiari
15:7, 11:15, 15:9, 5:15, 16:14
29.01
CV Andorra
1:3
Panathinaikos Ateny
10:15, 11:15, 15:8, 11:15
05.02
Panathinaikos Ateny
0:3
Gabeca Montichiari
7:15, 10:15, 7:15
05.02
Moerser SC
3:0
CV Andorra
15:1, 15:3, 15:4
12.02
Gabeca Montichiari
3:1
CV Andorra
10:15, 15:4, 15:7, 15:5
12.02
Panathinaikos Ateny
2:3
Moerser SC
15:11, 15:17, 9:15, 16:14, 9:15
Tabela
Drużyna
Mecze
Sety
1
Gabeca Montichiari
11
6
5
1
17
7
10
2
Moerser SC
11
6
5
1
17
9
8
3
Panathinaikos Ateny
8
6
2
4
10
13
−3
4
CV Andorra
7
7
0
7
3
18
−15
Moers
Półfinał [ edytuj | edytuj kod]
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
22.02
Mediolanum Milano
3:1
Moerser SC
9:15, 15:3, 15:12, 15:6
22.02
Gabeca Montichiari
3:1
VT Desimpel Torhout
13:15, 15:4, 15:9, 15:6
Mecz o 3. miejsce [ edytuj | edytuj kod]
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
23.02
Moerser SC
3:0
VT Desimpel Torhout
15:5, 15:10, 15:6
Finał [ edytuj | edytuj kod]
Data
Drużyna 1
Wynik
Drużyna 2
Sety
23.02
Gabeca Montichiari
3:2
Mediolanum Milano
11:15, 15:7, 15:5, 3:15, 17:16
Recent Comments