Puchar Świata w biathlonie 2020/2021 – Rasen-Antholz – Wikipedia, wolna encyklopedia
Z Wikipedii, wolnej encyklopedii
- Główny artykuł: Puchar Świata w biathlonie 2020/2021.
Zawody Pucharu Świata w biathlonie w Rasen-Antholz w dniach 21-24 stycznia 2021 roku były siódmymi w sezonie 2020/2021 w tej dyscyplinie sportu. Rywalizacja odbyła się w biegu indywidualnym, biegu masowym i sztafetach.
Dzień | Konkurencja | Początek | Liczba uczestników |
---|---|---|---|
21 stycznia | Bieg indywidualny kobiet | 14:15 CET | 93 |
22 stycznia | Bieg indywidualny mężczyzn | 13:15 CET | 97 |
23 stycznia | Bieg masowy kobiet | 13:10 CET | 30 |
23 stycznia | Sztafeta mężczyzn | 15:05 CET | 4×24 |
24 stycznia | Sztafeta kobiet | 12:45 CET | 4×20 |
24 stycznia | Bieg masowy mężczyzn | 15:05 CET | 30 |
Mężczyźni[edytuj | edytuj kod]
Kobiety[edytuj | edytuj kod]
Bieg indywidualny kobiet[edytuj | edytuj kod]
Pozycja | Zawodniczka | Reprezentacja | Pudła | Wynik | Strata |
---|---|---|---|---|---|
01 ! |
Hauser, LisaLisa Hauser | 0+0+1+0 | 42:29,3 | — | |
02 ! |
Dżima, JulijaJulija Dżima | 0+0+0+0 | 43:13,0 | +43,7 | |
03 ! |
Chevalier, AnaïsAnaïs Chevalier | 0+0+0+1 | 43:33,3 | +1:04,0 | |
04 !4. | Wierer, DorotheaDorothea Wierer | 1+0+0+1 | 43:44,4 | +1:15,1 | |
05 !5. | Hettich, JaninaJanina Hettich | 0+0+0+1 | 43:53,2 | +1:23,9 | |
06 !6. | Pawłowa, JewgienijaJewgienija Pawłowa | 0+1+0+1 | 44:18,4 | +1:49,1 | |
07 !7. | Mironowa, SwietłanaSwietłana Mironowa | 0+0+1+1 | 44:20,6 | +1:51,3 | |
08 !8. | Alimbiekawa, DzinaraDzinara Alimbiekawa | 1+0+0+1 | 44:21,7 | +1:52,4 | |
09 !9. | Kajszewa, UljanaUljana Kajszewa | 0+0+2+0 | 44:24,9 | +1:55,6 | |
10. | Zdouc, DunjaDunja Zdouc | 0+0+0+1 | 44:57,3 | +2:28,0 | |
. . . | |||||
21. | Hojnisz-Staręga, MonikaMonika Hojnisz-Staręga | 1+1+1+0 | 45:31,1 | +3:01,8 | |
26. | Mąka, AnnaAnna Mąka | 0+1+0+0 | 45:46,0 | +3:16,7 | |
73. | Jakieła, JoannaJoanna Jakieła | 2+2+1+1 | 50:11,1 | +7:41,8 | |
92. | Pitoń, KarolinaKarolina Pitoń | 2+2+2+3 | 55:49,0 | +13:19,7 |
Bieg indywidualny mężczyzn[edytuj | edytuj kod]
Pozycja | Zawodnik | Reprezentacja | Pudła | Wynik | Strata |
---|---|---|---|---|---|
01 ! |
Łoginow, AleksandrAleksandr Łoginow | 0+0+0+0 | 48:41,8 | — | |
02 ! |
Lægreid, SturlaSturla Lægreid | 0+1+1+0 | 49:40,3 | +58,5 | |
03 ! |
Fillon Maillet, QuentinQuentin Fillon Maillet | 0+0+1+1 | 49:52,4 | +1:10,6 | |
04 !4. | Hofer, LukasLukas Hofer | 1+1+0+0 | 49:52,5 | +1:10,7 | |
05 !5. | Dudczenko, AntonAnton Dudczenko | 0+0+0+0 | 49:52,7 | +1:10,9 | |
06 !6. | Ponsiluoma, MartinMartin Ponsiluoma | 1+0+0+1 | 49:59,9 | +1:18,1 | |
07 !7. | Sjåstad Christiansen, VetleVetle Sjåstad Christiansen | 0+0+1+1 | 50:04,0 | +1:22,2 | |
08 !8. | Eder, SimonSimon Eder | 0+0+0+1 | 50:07,0 | +1:25,2 | |
09 !9. | Bjøntegaard, ErlendErlend Bjøntegaard | 0+2+0+0 | 50:32,2 | +1:50,4 | |
10. | Bø, Johannes ThingnesJohannes Thingnes Bø | 1+0+1+2 | 50:38,2 | +1:56,4 | |
. . . | |||||
40. | Nędza-Kubiniec, AndrzejAndrzej Nędza-Kubiniec | 1+0+0+0 | 52:57,1 | +4:15,3 | |
90. | Guzik, GrzegorzGrzegorz Guzik | 1+2+4+0 | 58:37,9 | +9:56,1 | |
94. | Jakieła, TomaszTomasz Jakieła | 2+2+0+3 | 1:00:08,4 | +1:26,6 | |
97. | Skorusa, WojciechWojciech Skorusa | 4+2+1+1 | 1:03:52,8 | +15:11,0 |
Bieg masowy kobiet[edytuj | edytuj kod]
Pozycja | Zawodniczka | Reprezentacja | Pudła | Wynik | Strata |
---|---|---|---|---|---|
01 ! |
Simon, JuliaJulia Simon | 1+1+1+0 | 37:05,5 | — | |
02 ! |
Öberg, HannaHanna Öberg | 0+0+1+0 | 37:05,7 | +0,2 | |
03 ! |
Hauser, LisaLisa Hauser | 0+0+1+0 | 37:09,0 | +3,5 | |
04 !4. | Preuß, FranziskaFranziska Preuß | 0+0+0+1 | 37:14,5 | +9,0 | |
05 !5. | Davidová, MarkétaMarkéta Davidová | 1+0+0+0 | 37:23,1 | +17,6 | |
06 !6. | Mironowa, SwietłanaSwietłana Mironowa | 0+0+0+2 | 37:34,8 | +29,3 | |
07 !7. | Røiseland, Marte OlsbuMarte Olsbu Røiseland | 0+1+0+2 | 37:41,3 | +35,8 | |
08 !8. | Eckhoff, TirilTiril Eckhoff | 1+0+2+1 | 37:48,9 | +43,4 | |
09 !9. | Bescond, AnaïsAnaïs Bescond | 0+1+1+0 | 38:01,2 | +55,7 | |
10. | Dżima, JulijaJulija Dżima | 0+0+0+1 | 38:02,1 | +56,6 |
Bieg masowy mężczyzn[edytuj | edytuj kod]
Pozycja | Zawodnik | Reprezentacja | Pudła | Wynik | Strata |
---|---|---|---|---|---|
01 ! |
Bø, Johannes ThingnesJohannes Thingnes Bø | 0+0+0+1 | 35:44,3 | — | |
02 ! |
Fillon Maillet, QuentinQuentin Fillon Maillet | 1+0+0+1 | 36:15,6 | +31,3 | |
03 ! |
Fak, JakovJakov Fak | 0+0+1+0 | 36:28,5 | +44,2 | |
04 !4. | Sjåstad Christiansen, VetleVetle Sjåstad Christiansen | 1+0+1+1 | 36:33,4 | +49,1 | |
05 !5. | Peiffer, ArndArnd Peiffer | 0+1+0+1 | 36:33,4 | +49,1 | |
06 !6. | Bjøntegaard, ErlendErlend Bjøntegaard | 1+1+0+1 | 36:34,9 | +50,6 | |
07 !7. | Doll, BenediktBenedikt Doll | 1+0+1+1 | 36:39,4 | +55,1 | |
08 !8. | Eder, SimonSimon Eder | 0+0+1+1 | 36:42,1 | +57,8 | |
09 !9. | Dale, JohannesJohannes Dale | 1+0+3+0 | 36:49,1 | +1:04,8 | |
10. | Ponsiluoma, MartinMartin Ponsiluoma | 1+1+1+1 | 36:50,2 | +1:05,9 |
Sztafeta kobiet[edytuj | edytuj kod]
Lp. | Reprezentacja | Zawodnicy | Strzelanie | Czas zawodnika |
Czas drużyny |
Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | ||||||
01 ! |
Pawłowa, JewgienijaJewgienija Pawłowa | 0+1 | 0+3 | 16:58,7 | 1:07:32,4 | – | |
Akimowa, TatjanaTatjana Akimowa | 0+0 | 0+1 | 17:06,1 | ||||
Mironowa, SwietłanaSwietłana Mironowa | 0+1 | 0+1 | 16:43,3 | ||||
Kajszewa, UljanaUljana Kajszewa | 0+0 | 0+2 | 16:44,3 | ||||
Hinz, VanessaVanessa Hinz | 0+1 | 0+0 | 16:58,3 | 1:07:43,4 | +11,0 | ||
Hettich, JaninaJanina Hettich | 0+0 | 0+1 | 17:06,0 | ||||
Herrmann, DeniseDenise Herrmann | 0+1 | 0+2 | 16:40,0 | ||||
Preuß, FranziskaFranziska Preuß | 0+0 | 0+1 | 16:59,1 | ||||
Bescond, AnaïsAnaïs Bescond | 0+0 | 1+3 | 17:37,1 | 1:07:53,6 | +21,2 | ||
Chevalier, AnaïsAnaïs Chevalier | 0+0 | 0+0 | 16:34,7 | ||||
Braisaz, JustineJustine Braisaz | 0+2 | 0+2 | 17:00,6 | ||||
Simon, JuliaJulia Simon | 0+1 | 0+1 | 16:41,2 | ||||
4. | Vittozzi, LisaLisa Vittozzi | 0+0 | 0+1 | 16:41,8 | 1:08:12,9 | +40,5 | |
Sanfilippo, FedericaFederica Sanfilippo | 0+0 | 0+2 | 17:31,5 | ||||
Carrara, MichelaMichela Carrara | 0+1 | 0+0 | 17:17,0 | ||||
Wierer, DorotheaDorothea Wierer | 0+2 | 0+2 | 16:42,6 | ||||
5. | Kryuko, IrynaIryna Kryuko | 0+2 | 0+2 | 17:37,4 | 1:08:18,9 | +46,5 | |
Alimbiekawa, DzinaraDzinara Alimbiekawa | 0+1 | 0+3 | 16:46,3 | ||||
Kruczinkina, JelenaJelena Kruczinkina | 0+0 | 0+3 | 17:00,4 | ||||
Soła, HannaHanna Soła | 0+1 | 0+2 | 16:54,8 | ||||
6. | Knotten, KarolineKaroline Knotten | 1+3 | 0+0 | 18:14,3 | 1:08:32,0 | +59,6 | |
Tandrevold, Ingrid LandmarkIngrid Landmark Tandrevold | 0+2 | 0+1 | 17:07,7 | ||||
Eckhoff, TirilTiril Eckhoff | 0+2 | 0+2 | 16:38,2 | ||||
Olsbu Røiseland, MarteMarte Olsbu Røiseland | 0+0 | 0+2 | 16:31,8 | ||||
. . . | |||||||
15. | Zbylut, KingaKinga Zbylut | 0+1 | 0+2 | 17:39,0 | 1:12:40,9 | +5:05,8 | |
Żuk, KamilaKamila Żuk | 0+1 | 0+1 | 17:17,3 | ||||
Mąka, AnnaAnna Mąka | 0+2 | 2+3 | 18:48,9 | ||||
Jakieła, JoannaJoanna Jakieła | 1+3 | 0+3 | 18:55,7 |
Sztafeta mężczyzn[edytuj | edytuj kod]
Lp. | Reprezentacja | Zawodnicy | Strzelanie | Czas zawodnika |
Czas drużyny |
Strata | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 2 | ||||||
01 ! |
Guigonnat, AntoninAntonin Guigonnat | 0+2 | 0+1 | 18:48,5 | 1:14:25,8 | – | |
Fillon Maillet, QuentinQuentin Fillon Maillet | 0+1 | 0+3 | 18:42,9 | ||||
Desthieux, SimonSimon Desthieux | 0+0 | 0+1 | 18:44,2 | ||||
Jacquelin, ÉmilienÉmilien Jacquelin | 0+1 | 0+0 | 18:10,2 | ||||
Lægreid, SturlaSturla Lægreid | 0+2 | 0+0 | 18:39,2 | 1:14:26,6 | +0,8 | ||
Dale, JohannesJohannes Dale | 0+1 | 1+3 | 19:15,6 | ||||
Bø, TarjeiTarjei Bø | 0+1 | 0+1 | 18:38,9 | ||||
Bø, Johannes ThingnesJohannes Thingnes Bø | 0+0 | 0+1 | 17:52,9 | ||||
Babikow, AntonAnton Babikow | 0+0 | 0+0 | 18:45,7 | 1:15:16,6 | +50,8 | ||
Jelisiejew, MatwiejMatwiej Jelisiejew | 0+0 | 0+1 | 18:31,0 | ||||
Łoginow, AleksandrAleksandr Łoginow | 0+0 | 1+3 | 19:07,1 | ||||
Łatypow, EduardEduard Łatypow | 0+0 | 0+3 | 18:52,8 | ||||
4. | Lesser, ErikErik Lesser | 0+0 | 0+1 | 18:39,6 | 1:15:20,2 | +54,4 | |
Rees, RomanRoman Rees | 0+0 | 0+1 | 18:50,2 | ||||
Peiffer, ArndArnd Peiffer | 0+0 | 0+1 | 18:46,3 | ||||
Doll, BenediktBenedikt Doll | 0+1 | 0+2 | 19:04,1 | ||||
5. | Bionaz, DidierDidier Bionaz | 0+1 | 0+1 | 18:59,6 | 1:16:20,9 | +1:55,1 | |
Giacomel, TommasoTommaso Giacomel | 0+0 | 0+0 | 18:29,9 | ||||
Bormolini, ThomasThomas Bormolini | 0+1 | 0+1 | 19:19,8 | ||||
Windisch, DominikDominik Windisch | 0+1 | 0+2 | 19:31,6 | ||||
6. | Komatz, DavidDavid Komatz | 0+0 | 0+2 | 19:11,3 | 1:16:44,8 | +2:19,0 | |
Eder, SimonSimon Eder | 0+0 | 0+2 | 18:57,1 | ||||
Leitner, FelixFelix Leitner | 0+3 | 0+1 | 19:18,9 | ||||
Eberhard, JulianJulian Eberhard | 0+0 | 0+2 | 19:17,5 | ||||
. . . | |||||||
24. | Nędza-Kubiniec, AndrzejAndrzej Nędza-Kubiniec | 0+0 | 0+3 | 20:11,7 | LAP | ||
Guzik, GrzegorzGrzegorz Guzik | 0+1 | 1+3 | 20:21,9 | ||||
Jakieła, TomaszTomasz Jakieła | 2+3 | 0+2 | |||||
Skorusa, WojciechWojciech Skorusa |
Recent Comments