Interlands Macedonisch voetbalelftal 2010-2019 – Wikipedia

Bronnen, noten en/of referenties

  1. Debuut van Aleksandar Todorovski (FK Rad Belgrado) voor Macedonië.
  2. Eerste duel van Montenegro onder leiding van bondscoach Zlatko Kranjčar; debuut van Slobodan Lakićević (FK Budućnost) voor Montenegro.
  3. Debuut van Amit Quluzadə (Neftçi Bakoe) voor Azerbeidzjan.
  4. Debuut van Mensur Kurtisi (Wiener Neustadter SC), Mario Gjurovski (FK Vojvodina) en Ivan Tričkovski (APOEL Nicosia) voor Macedonië.
  5. Honderdste interland van Goce Sedloski (SV Mattersburg) voor Macedonië.
  6. Debuut van Jakub Sylvestr (Slovan Bratislava) voor Slowakije.
  7. Rode kaart (twee keer geel): 66, 85. Vanče Šikov (Macedonië).
  8. Debuut van Aleksandar Lazevski (FK Partizan Belgrado) voor Macedonië.
  9. Debuut van Orges Shehi (KF Skënderbeu), Ledian Memushaj (AC Chievo Verona) en Ahmed Januzi (FC Vorskla) voor Albanië.
  10. Debuut van Martin Bogatinov (FK Rabotnički), Hristijan Kirovski (FK Skopje), Agron Memedi (KF Renova) en Bajram Fetai (FC Nordsjælland) voor Macedonië.
  11. Debuut van Zlatko Tanevski (GKS Bełchatów), Ferhan Hasani (KF Shkëndija), Mirko Ivanovski (MZKS Arka Gdynia), Metodija Stepanovski (KF Renova), Muhamed Demiri (FC Thun) en Perica Stančevski (FK Borac Banja Luka) voor Macedonië.
  12. Debuut van Ufuk Budak (SC Freiburg) voor Azerbeidzjan.
  13. Debuut van Stefan Spirovski (FK Borac), Vladimir Dimitrovski (FK Mladá Boleslav), Samir Fazli (sc Heerenveen) en Aleksandar Trajkovski (SV Zulte Waregem) voor Macedonië.
  14. Rode kaart (twee keer geel): 42, 90+5. Goran Pandev (Macedonië).
  15. Debuut van Muarem Muarem (FK Rabotnički) en Daniel Georgievski (HNK Šibenik) voor Macedonië.
  16. Debuut van Muhamed Huseini (FK Škendija) voor Macedonië.
  17. Rode kaart (twee keer geel): 40, 53. Veliče Šumulikoski (Macedonië).
  18. Vijftigste interland van Vlatko Grozdanoski (FK Vardar Skopje) voor Macedonië.
  19. Debuut van Yani Urdinov (FK Ekranas) voor Macedonië.
  20. Debuut van Sammir (GNK Dinamo Zagreb) voor Kroatië.
  21. Rode kaart: 59. Nenad Tomović (Servië).
  22. Debuut van Adis Jahović (FC Zürich), Dejan Blaževski (FK Horizont) en Ostoja Stjepanović (FK Vardar Skopje) voor Macedonië.
  23. Debuut van Robert Berić (NK Maribor) voor Slovenië.
  24. Debuut van Łukasz Skorupski, Bartosz Rymaniak, Łukasz Broź, Daniel Łukasik, Dominik Furman en Jakub Kosecki voor Polen.
  25. Debuut van Vladica Brdarevski, Tome Kitanovski, Nderim Nexhipi, Marko Simonovski, Mite Cikarski, Jovan Kostovski, Muzafer Ejupi, Ivan Mitrov, Predrag Ranđelović, Sedat Berisha en Riste Markovski voor Macedonië.
  26. Debuut van doelman Kasper Schmeichel (Leicester City) voor Denemarken.
  27. Debuut van doelman Darko Glisić (Dinamo Tbilisi) en Kirche Ristevski (KS Bylis) voor Macedonië.
  28. Debuut van Sten Grytebust (Aalesunds FK) voor Noorwegen.
  29. Rode kaart: 60. Boban Grnčarov (PFC Botev).
  30. Debuut van doelman Darko Tofiloski (MFK Košice) en Blagoja Ljamcevski (FK Metalurg) voor Macedonië.
  31. Debuut van David Babunski (FC Barcelona) voor Macedonië.
  32. Debuut van Ventsislav Hristov (Beroe Stara Zagora), Marjan Ognjanov (PFC Botev) en Todor Nedelev (PFC Botev) voor Bulgarije.
  33. Eerste interland van Macedonië tegen Vlag van Wales Wales.
  34. Debuut van Branislav Trajković (Vojvodina Novi Sad) voor Servië.
  35. Debuut van Kire Ristevski (Slavia Sofia) en Krste Velkoski (FK Sarajevo) voor Macedonië.
  36. Debuut van Antons Kurakins (FK Ventspils) voor Letland.
  37. Debuut van Ardian Cuculi (FK Škendija 79), Besart Abdurahimi (Hapoel Tel Aviv) en Tauljant Sulejmanov (FK Rabotnički) voor Macedonië.
  38. Debuut van Andreja Efremov (FK Metalurg), Aleksandar Damčevski (PSFC Tsjernomorets) voor Macedonië.
  39. Debuut van Blagoja Todorovski, Kire Markoski, Goran Siljanovski, Daniel Avramovski, Darko Velkovski (allen FK Rabotnički), Bojan Najdenov (FK Horizont), Marjan Radeski (FK Metalurg Skopje), Besmir Bojku (FK Makedonija Gjorče Petrov), Nijas Lena (KS Flamurtari) en Abdulla Xhelil (FK Euromilk Gorno Lisiče) voor Macedonië.
  40. Debuut van Munir El Haddadi (FC Barcelona) voor Spanje.
  41. Debuut van Arijan Ademi (GNK Dinamo Zagreb) voor Macedonië.
  42. Debuut van Enis Bardhi (Újpest FC) voor Macedonië.
  43. Interlanddebuut voor scheidsrechter Anthony Taylor (Engeland).
  44. Debuut van Ivan Majevski (WKS Zawisza) voor Wit-Rusland.
  45. Debuut van Duško Trajćevski (FK Rabotnički) voor Macedonië.
  46. Debuut van Tarek Elrich (Adelaide United) en Chris Ikonomidis (Lazio Roma) voor Australië.
  47. Rode kaart (twee keer geel): 23, 84. Ferhan Hasani (Macedonië).
  48. Debuut van Vladimir Dimitrovski (AC Kerkyra) en Leonard Žuta (BK Häcken) voor Macedonië.
  49. Debuut van Ricardo Delgado (AS La Jeunesse d’Esch) en Sébastien Thill (FC Progrès Niederkorn) voor Luxemburg.
  50. Debuut van Milovan Petrović (FK Rabotnički) en Stefan Aškovski (FK Novi Pazar) voor Macedonië.
  51. Debuut van Ilija Nestorovski (Inter Zaprešić) voor Macedonië.
  52. Debuut van Oleksandr Karavajev (Zorja Loehansk) voor Oekraïne.
  53. Debuut van David Mitov Nilsson (IFK Norrköping) voor Macedonië.
  54. Debuut van Stole Dimitrievski (Granada CF) voor Macedonië.
  55. Debuut van Viktor Angelov (Metalurg Skopje) voor Macedonië.
  56. Debuut van Nejc Skubic (Konyaspor), Aljaž Struna (US Palermo), Blaž Vrhovec (NK Celje), Miha Zajc (Olimpija Llubljana) en Enej Jelenič (AS Livorno) voor Slovenië.
  57. Debuut van Besir Demiri (KF Shkëndija), Nikola Gjorgjev (Grasshoppers Zürich), Dejan Peševski (FK Železiarne Podbrezová) en Boban Nikolov (FK Vardar Skopje) voor Macedonië.
  58. Vijftigste interland van Vanče Šikov (FK Austria Wien) voor Macedonië.
  59. Debuut van Gjoko Zajkov (Sporting Charleroi) voor Macedonië.
  60. Rode kaart: 90+4. Eytan Tibi (Israël).
  61. Debuut van Dan Einbinder (Beitar Jerusalem FC) en Ahmed Abed (Hapoel Kiryat Shmona) voor Israël.
  62. Debuut van Eljif Elmas (FK Rabotnički) voor Macedonië.
  63. Debuut van Omri Glazer (Maccabi Haifa), Marwan Kabha (NK Maribor) en Michael Ohana (Hapoel Be’er Sheva) voor Israël.
  64. Debuut van Hysen Memolla (HNK Hajduk Split) voor Albanië.
  65. Debuut van Bryan Cristante (Atalanta Bergamo) voor Italië.
  66. Debuut van Ljupche Doriev (FK Akademija Pandev) voor Macedonië.
  67. Debuut van Morten Thorsby (sc Heerenveen) en Pål Alexander Kirkevold (IK Hobro) voor Noorwegen.
  68. Interlanddebuut van scheidsrechter Jens Maae (Denemarken).
  69. Debuut van Egzon Bejtulai (FK Shkëndija) voor Macedonië.
  70. Vijftigste interland van Karlen Mkrtchyan (Pjoenik FC) voor Armenië.
  71. Rode kaart (twee keer geel): 79, 90+3. Eljif Elmas (Macedonië).
  72. Rode kaart (twee keer geel): 44, 50. Sandro Wieser (Liechtenstein).
  73. Interlanddebuut van scheidsrechter Danijar Sachi (Kazachstan).
  74. Debuut van Matt Cafer (Gibraltar Phoenix FC) voor Gibraltar.
  75. Honderdste interland van aanvoerder Goran Pandev (Genoa CFC) voor Noord-Macedonië.
  76. Debuut van Kristers Tobers (FK Liepāja) voor Letland.
  77. Vijftigste interland van Jasmin Kurtič (SPAL) voor Slovenië.
  78. Vijftigste interland van Aleksandar Trajkovski (US Palermo) voor Noord-Macedonië.
  79. Rode kaart (twee keer geel): 66, 85. Visar Musliu (Noord-Macedonië).
  80. Eerste interland van Noord-Macedonië tegen Vlag van Oostenrijk Oostenrijk.
  81. Debuut van Stefan Posch (TSG 1899 Hoffenheim) voor Oostenrijk.
  82. Vijfhonderdste duel van het Israëlisch voetbalelftal.
  83. Debuut van Mārtiņš Ķigurs (FK Liepāja) en Ēriks Punculs (Valmieras FK) voor Letland.
  84. Interlanddebuut van scheidsrechter Espen Eskås (Noorwegen).
  85. Vijftigste interland van Stefan Ristovski (Sporting Lissabon) voor Noord-Macedonië.
  86. Debuut van doelman Alexander Schlager (LASK Linz) voor Oostenrijk.
  87. Debuut van Mario Mladenovski (FK Vardar Skopje), Tihomir Kostadinov (MFK Ružomberok) en Vlatko Stojanovski (Nîmes Olympique) voor Noord-Macedonië.